Neler Yeni

Mc.RebornCraft.Pw | Minyonlar | Levelli Sistemler | IDDAA | JACKPOT | Kazı Kazan | Mini Oyunlar... 1.8.X-1.15.2 EMEK SKYBLOCK +80 ONLİNE

Konu, 28 Ağu 2020 tarihine kadar sabit.

maxsimusrap06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
mc.reborncraft.pw oyna.reborncraft.pw
Oyun Sürümü
1.8 - 1.15.2
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Emek skyblock

/market komutuyla adan da çalışması için işçiler satın alabilirsin, her işçi farklı özelliklere sahipti kimi madenci kimi balıkçı.
Karınını doyurmayı unutma, eğer unutursan çalışmayı bırakır.

Madenci Minyon;
158923

Balıkçı Minyon;
158924

RebornChest

Normal chest'in levelli hali! RebornCraft'da item depolamak daha kolay!
(Chest hizala + chest sat özellikleri)

Fırınlarına level atlatıp onlara farkı özellikler kazandırabilirsin
Daha hızlı pişirme, çoklu pişirme, pişirmeler için daha az kömür kullanma gibi.
Fırın level atlama ve özelliker menüsü ( menüyü açmak için fırınlara sol tık ile vurmanız yetecektir ) ;
158929

Hunilerine level atlatıp onlara farklı özellikler kazandıra bilirsin
Daha hızlı item aktarma, huniden huniye ışınlanma, huniyi uzak bağlantı ile cheste bağlama, Eşya ayırıcı gibi özellikler kazandıra bilirsin.

Huni level ve özellikler menüsü( menüyü açmak için hunilere sol tık ile vurmanız yetecektir ) ;

Levelli Spawner, spawnerlarına level atlamak ayrıyetten herhangi bir özellik eklemez, yani 2 spawner olacağına tek spawner
3 spawner olacağına tek spawner ama merak etme yine 3 spawner koymuşsun gibi mob çıkacak!

Spawnerleriniz iç içe geçirip level atlattırmak için spawnerları üst üste koymanız yetecektir (spawnera sol tık ile vurup açılan menüde bazı istatistikleri görebilirsiniz örneğin spawnerin bu zamana kadar doğurduğu mob sayısı v.s )

Adanda bitkilerin hızlı büyümesini mi istiyorsun? /is menüsünden ada yükseltmeleri kısmından belirli bir ücret ödeyerek
bitkilerinin daha hızlı büyümesini sağlayabilirsin

Adanda sınırından memnun değil misin? /is menüsünden ada yükseltmeleri kısmından belirli bir ücret ödeyerek
ada sınırını büyütebilirsin.

Fps sorunları mı yaşıyorsun? Fpsinin yükselmesi için elimizden geldiğini yaptık /fps komutuyla oyundaki birçok
animasyonu kapatabilir ve fpsini yükseltebilirsin.

Canın mı sıkıldı /oyun komudu tam da sana göre, minecraftta klasik yılan oyununu ve birçok oyunu oynamanın zevki bir başka!
158587

En kolay yoldan para kazanmak istersen /jackpot tam da sana göre!
Herkes ortaya belirli miktarda para koyar ve şanslı olan ortadaki tüm parayı alır!
Jackpot Menü (/jp)

Jackpot kazanan mesajı;

Her gün sunucuya giriş yaparak ödüller kazanabilirsin. (/ödül)
Günlük Ödül menüsü;

Taş jeneratörüne belirli miktarda para verip, jeneratörü güçlendirip içinden çıkan madenlerin oranını artırabilirsin. (/jeneratör)
/Jeneratör menüsü;

Oyun hesabını discord adresimize bağlayarak discord kasası anahtarı sahibi olabilirsin.
Bu kasadan değerli itemler çıkartabilirsin! /discord

/discord chat mesajı;

/dc doğrula mesajı;

Paranın kaybolmasından mı korkuyorsun? /Banka yazarak paralarını güvende tutabilirsin!
Panka pin menüsü;

Banka içerik menüsü;

Farklı yollardan kazı kazan kazanıp, içinden farklı ödüller elde edebilirsin! (günlük ödülden, kasalardan...)
Kazı Kazan (Shift ile eğilip mouseni hareket ettir ve kazı !) ;

Gerçek hayatta ki gibi minecraftta IDDAA mı oynamak istiyorsun? RebornCraft sunucusunda bu mümkün! /iddaa

Gönül isterdi ki tüm sistemlerimizin görsellerini buraya koyalım ama böyle bir şey mümkün değil, sistemlerimizin tamamını test etmek ve gözünüzle görmek istersen senide sunucumuza bekleriz.

play.reborncraft.pw
mc.reborncraft.pw
oyna.reborncraft.pw

HTaIba.gif

Ekli dosyalar

• 785.8 KB Görüntüleme: 473
  • 488.6 KB Görüntüleme: 474
  • 678 KB Görüntüleme: 467
  • 483.3 KB Görüntüleme: 462
  • 621.1 KB Görüntüleme: 455
  • 874.5 KB Görüntüleme: 44
  • 874.5 KB Görüntüleme: 63
  • 874.5 KB Görüntüleme: 39
Moderatör tarafından düzenlendi:

AlperCvs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Güzele benziyor başarlı olur umarımm :asık:

Umutcan00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kazı kazanı cidden çok merak ediyorum açılınca gelip bakıcam :D

NedimMRX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sistemler çok başarılı açılmasını bekliyorum

mrgame

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saat 15:00 da Bakım Bitecek Yazıyor Saat : 17:27 Yuh ax

TENTİRDİYOT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL FORUM OLMUŞ İNANIYORUM SERVERDE Bİ HAYLİ GÜZELDİR AÇILMASINI ONUN BANA GELİCEĞİ GİBİ BEKLİYORUM.İYİÇALIŞMALAR SEE U

kosta_ds_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim de vip almış olduğum bir sunucu. Survival sunucusunda görmediğim eklentiler görmüştüm burada da farklı eklentiler olucağını umuyorum umarım başarılı olursunuz. kolay gelsin

maxsimusrap06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sistem görselleri kısmına yeni görseller eklendi, sistemlerimizin tümünü yarin saat 15:00'da görebilirsiniz.