oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

NationEx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
117016
117017
117018

Saygısızlığınızın sonu batışınız olabilir mesela? Birisine böyle yaklaşmanız yazık ve kötü! Ben sadece bu servere oynamak için geldim server işlerinide bıraktım? Yani bu kadar saygısızlık olmaz kardeşim 50 60 çekti diye böyle davranıyosan millete demek ki batışın yakın. Ben genede sana şöyle diyeyim dost olmak varken düşmana ne gerek var? Düşman olmaya hiç ve hiç gerek yok ve Serverinizi kötülemeye gelseydim discordunuzda kötülerdim mesela? Reklam yapma yok ddos atma gibi işlerde hiç alakamda yok! Neyse şimdi serverin kalitesini söylicem server 10/5'lik hatta 10/4'lük Sunucu mapları yarı profesyönel fazla hoş değil maplarınız. Plugin paketi dersek internetten alınmış ve editlenmiş tabdan belli oluyor. Neyse böyle devam etmeyin kardeşim Başarılar dilerim.

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kötü söz söylemek istemem sağ tab ve normal tabı değistirmeniz lazım. Ve oyuncularınıza saygılı olmanız lazım. Neyse başarılar 10/4

Not: Sunucunuzda diğer sunuculardan farklı bi sistem göremedim. :)

JellyMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şu an giriyorum. Güzel sunucu gibi umarım daha iyiye yükselirsiniz.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz güncel ve aktiftir.

Son düzenleme:

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz güncel ve aktiftir.

Son düzenleme:

iSimitci

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz'a bir göz attım ve geri çıkamadım başarılar.

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tab prefixinden plugin paketinin alıntı olduğunu çıkarabildiysen helal olsun sana Plugin paketi alıntı falan değil 36 Gündür sabahlara kadar uğraşıyorum madem sunucu kalitesi kötü neden gelip oynama gereksinimi duydun ? Banını açmıştım Discorddan Forum Gamer'da görüşürüz yazdığın için tekrar banladım beni foruma yazmakla tehdit etmen bile saçmalık.
Bi plugin paketini 1 günde yaparsın 36 gün felan diye abartıyorsan bu senin amatörlüğün bilgisizliğin kardeşim :)

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
117112
117113

Onbir Ayın Sultanı Ramazan'a özel iftar/sahur Saatleri iftar çadırı ve fazlası sizlerle Royal Craft ailesi <3