Play.SennaNetwork.com ◂ SURVIVAL! | 1.8x/1.16x | Yeni Sezon | Gelişmiş Claim Sistemi | Evcil Hayvan | BattlePass

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.SennaNetwork.Com
Oyun Sürümü
1.8x/1.16x
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Survival

Son düzenleme:

VVoodpecker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere girip 1-2 gün oynama fırsatım oldu fakat sunucuda lag problemi mevcut. Kişisel bir lag olmadığından eminim çünkü birçok oyuncu aynı sorundan defalarca şikayetçi olduğunu söyledi, geceleri çok fazla problem olmuyor ama 30 dakika aralıklarla ufak lag sorunu yaşıyoruz özellikle gündüz girdiğimde lagın uzun sürdüğü bile oluyor hatta birçok oyuncuyu bu yüzden lobiye atıyor. Lag sorunu dışında gayet keyif alarak oynadığım bir server.

Morph

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bazı değişiklikler yapıldı ve daha iyi oldu, beratbraga adlı kişinin gitmesi ile tekrardan başlıyorum sunucu güzel bir sunucu hele ki yeni başlıgorsanız.

Son düzenleme:

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel Bir Sunucu Gibi Başarılar :)
Teşekkürler :)

Hologramların bile paketimden alınmış olması beni memnun etti. :)

Başarılar dilerim...
Ne demek her zaman :) Memnuniyetiniz memnuniyetimiz.

Servere girip 1-2 gün oynama fırsatım oldu fakat sunucuda lag problemi mevcut. Kişisel bir lag olmadığından eminim çünkü birçok oyuncu aynı sorundan defalarca şikayetçi olduğunu söyledi, geceleri çok fazla problem olmuyor ama 30 dakika aralıklarla ufak lag sorunu yaşıyoruz özellikle gündüz girdiğimde lagın uzun sürdüğü bile oluyor hatta birçok oyuncuyu bu yüzden lobiye atıyor. Lag sorunu dışında gayet keyif alarak oynadığım bir server.
Evet gerçekten de baydıran bir lag sorunu var bizde çözemiyoruz mecburen otomatik restart getirdik bu gece 20:00 dan itibaren otomatik restart sistemi aktif olacaktır.

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet güzel fakat yetkili kadrosunun değişmesi lazım

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dün bakım gibi bir şey oldu sonrasına sethome ve para sıfırlanmıştı benle birlikte bir oyuncuda daha öyle olmuş ama ciddiye alan olmadı

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet güzel fakat yetkili kadrosunun değişmesi lazım
Evet ekibimize yeni kişileri alıyoruz merak etmeyin.

Dün bakım gibi bir şey oldu sonrasına sethome ve para sıfırlanmıştı benle birlikte bir oyuncuda daha öyle olmuş ama ciddiye alan olmadı
Siteden açılan taleplerin hepsi çözülüyor talep açmaz iseniz gidip gitmediğini anlayamayız.

1595516105239.png

1595516119874.png

1595516128486.png

Açılan 406 adet talebin hepsi çözülmüş bulunmakta :)

Sizde sorununuzu talep açarak çözebilirsiniz.