< mc.sihirdarvadisi.net > 1.8x - 1.16x - EMEK SKYBLOCK - ÖZEL EŞYALAR - ÇİFTÇİ - YENİ AÇILDI

SihirdarVadisi

Sudan Çıkmış
Mesajlar
8
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
0
Puanları
10
Sunucu IP Adresi
mc.sihirdarvadisi.net
Oyun Sürümü
1.15.2 - 1.16.5
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
Skyblock
170kb.gif
tasarm1.png
KONU2.png
Tasarm5.png

asd1-min.png

asd2-min.png

asd3-min.png

as4-min.png

as5.png

rekorr.pngSihirdarVadisi sunucusu 07.05.2021 tarihinde minecraft dünyasına kapısını açmış bir temalı minecraft sunucusudur. Hedeflerimiz arasında Türkiye'nin en büyük skyblock sunucusu olmak var SkyBlock dünyasına kendimizi adadık ve ilk sunucumuz olan krallık ile küçük bir adım atmış olduk. Hepinizi aramızda görmek, huzurumuzu, eğlencemizi ve mutluluğumuzu hepbirlikte paylaşmak istiyoruz. Aşşağıda bulunan adreslerden sunucumuza veya yönetim ekibimize ulaşabilirsiniz.

Sunucumuzdaki Sistemler;

Çiftçi Sistemi;
/market üzerinden ulaşabileceğiniz çiftçi sizin adanızdaki belirli tarım eşyalarını ve mob eşyalarını toplamaya yarar. Çiftçinizi ücret ile geliştirebilir veya topladığı eşyları satabilirsiniz.

Discord Eşleme Sistemi: Oyun içerisinden /discord yazarak detaylı olarak inceleyebilisiniz. Sunucumuzda fazla yan hesap ile günlük ödül vs gibi etkinliklerden eşya kazanmaya çalışanların bir tık önüne geçtik! Günlük ödüllerdeki bazı eşyaları alabilmek için discord hesabınızın eşli olması gerekiyor.

Anlık Spawner Sistemi: Anlık spawner sistemi ile spawner'den yaratıklar doğmadan ölmektedir ve direk eşyaları düşmektedir. Bu sistem hem sunucumuz için hemde oyuncularımız için kolaylık oluşturmaktadır.

Redstonesiz Tarım Sistemi: Sunucumuzda tarım alanlarını oluştururken pistonun arkasına redstone koymanıza gerek yok!?Sadece istediğiniz yöne doğru koyun ve piston kendisi kırsın.

Minyon Sistemi: Sunucumuzda minyonları kullanarak sizin yerinize çalıştırabilirsiniz. Sistem işleyişi şu şekilde; Kazıcı minyonu kırıktaş jeneratörünün başına koyup acıkana kadar çalıştırabilir iken besleyici minyonu da kazıcı minyonun başına koyup ikiside hiç acıkmadan 7/24 iş yaptırabilirsiniz

Üst Sürümlerin Vazgeçilmezi Özel Eşyalar: Sunucumuza eklediğimiz texturepack ile oyuncularımıza belli başlı yerlerden özel texture'lu eşyalar veriyoruz aşşağı ya bir örneğini bırakıyorum sunucumuza gelip daha detaylı inceleyebilirsiniz :).
EgRu2f.png

ve daha birçok sistem olan sunucumuza katılmak isterseniz 1.15.2 sürümü ile aşşağıda bulunan ip adresimizi kullanarak aramıza katılabilirsiniz.

Kopyalanabilir IP:
- mc.SihirdarVadisi.net
- play.SihirdarVadisi.net
- oyna.SihirdarVadisi.net

Websitesi: Anasayfa - SihirdarVadisi
Discord İletişim: berex#5985
 


Ekli dosyalar

  • KONU1.png
    KONU1.png
    325.8 KB · Görüntüleme: 10
  • asd2-min.png
    asd2-min.png
    369.9 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Üst