Mc Skin Search Multiplayer Skin

Gordon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar yine ben bu sefer size multiplayer skin değiştirmeyi göstericem
mcskinsearch die site var linki: http://www.mcskinsearch.gamer.com.tr/
siteye girdikten sonra üstteki yazılardan browse ye tıklayın mouseun pcdeki ok işaretini skini üstüne getirin çıkan ismi minecrafttaki isim yerine yazın ve skin oluo eğer bi swde op yapmışlarsa yada kendi swiniz varsa artık op olmazsınız
not: minecraftSPde oluo minecraft.nete üye olup indirdiğiniz minecraftta (minecraft sitesine üye olup normal minecraftı) indirdiğinizde başlangıçaki isim yerine yazarsanız olmaz. nese artık bukada okadar skin varki zor karar verceksiniz :)

RooperCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mükemmel işi yarıyor önceden bildiğim bir siteydi ama unutmuştum saol:D

Gordon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
önemli deil skype ekleyebilirsiniz : mollstam522

Thypon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardes tmm güzel bilgi verdin ama isim yerine o ismi yazinca ismimiz de değismezmi o yandan kötü olur :(

RooperCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Miencraft ı crack li kullanıyorsan ve skin istiyorsan katlanacaksın farklı isime zaten minecraft ı multiplayer oynamak ve skin kullanmak için pre alıyolar.

Thypon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
skini yaptim oldu ama oyuna her girdigimde steve oluyor onun icin force update yapmam gerekior ve öldügümde skinliysem steve e dönüsüyor yardim edermisiniz

Gordon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
internet olmadığı zamanlarda skin olmuo steve oluo ama eğer olmuosa başkasını dene o da olmassa bazen hatalı oluo sen kendini steve görüon ama başkası seni skinli görüo

Thypon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardes baska bi skin denedim ilk oldu gece oyundan cıktım sabah girdim steve di internette vardı benim minecraft internetten bedava indirdim acaba ondanmı baskalari görüo ama bende görmek istiyorum yardım edermisin

RooperCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bazen Skin Görememe Hataları Oluyor Başka Skin Alın Yada Bekleyin Kendiliğinden Düzeliyor :D

Gordon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardes baska bi skin denedim ilk oldu gece oyundan cıktım sabah girdim steve di internette vardı benim minecraft internetten bedava indirdim acaba ondanmı baskalari görüo ama bende görmek istiyorum yardım edermisin
:D kardeş sen şimdi görmüosan yapacak bişi yok başkası seni skinli görüosa sende kendini skinliymiş gibi düşün (zaten skinin var) yani ... skini hiç olmayanlar için birde deri zırhları boyayıp giyin kafanıza balkabağı koyun alın size bedava skin

Dostya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bu kullanıcı adını filanda sayende buldum, skinim :)