[mc.stianarchy.xyz] STi Network (Anarchy | CPvP) [1.9-1.20.1] Türk Anarşi | CPvP Sunucusu || Kuralsız, gerçek anarşi deneyimi! || 3 Yıldır Açık!

Kamarilla

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Güzel Tps sabit 20 Dupelarıda Açık.Bazı Sunucular Farklı Sunucularının Spawnını Kullanıyor Ancak Bu Sunucunun Kendi Spawnı Var Ve Sunucu Oynanış Açısından İyi Lag V.B Sıkıntılar Yok. Kesinlikle Sunucuya Gelip Oynamalısınız :)

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hesapların hepsi yeni açılmış (iyi yorum atanların) sırf güzel göstermek için millete yetki verdin herhalde :D
Server hakkında yorum yapamam ama çünkü girmedim

burakhatay477

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hesapların hepsi yeni açılmış (iyi yorum atanların) sırf güzel göstermek için millete yetki verdin herhalde :D
Kimseye hiçbir şey verilmedi, ki zaten sunucuda yetki olayı da yok. Sunucunun oyuncuları güzel yorum yapmaya gelmiş o kadar.

Akdenizzers

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kendi adıma konuşmak gerekirse forum hesabına gerek duymuyordum , bu sunucunun mükemmel oyun deneyimini fark edince hesap açıp forumu gören arkadaşlarımıza bilgi vermek istedim bu arada sunucuya girmeyip "Yetki verdin herhalde" demeniz çok yanlış bilip bilmeden konuşmayınız lütfen.