[mc.stianarchy.xyz] STi Network (Anarchy | CPvP) [1.9-1.20.1] Türk Anarşi | CPvP Sunucusu || Kuralsız, gerçek anarşi deneyimi! || 3 Yıldır Açık!

SubaruVolvoAudi4ever

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
mc.stianarchy.xyz
Oyun Sürümü
1.9-1.20.1
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Anarşi Survival | Kristal PvP
Artık sunucumuz 1.9-1.19.4 sürümlerini desteklemektedir!

Discord Sunucumuz: https://discord gg/G7WqRHs (aradaki boşluğa nokta eklemeniz gerekmekte.)

sti.PNG

Genel Bilgi

STi Network, 29 Haziran 2020 tarihinde açmış olduğum bir anarşi sunucusudur.
Sunucumda hiçbir şekilde bir kural bulunmamaktadır. Oynanışı olabildiği kadar vanilla tutabilmek ve sunucunun genel performansını etkilememek adına bazı hileleri (fly, step vs.) engelledim ama bu engelleri aşabilirseniz, hiç kimse size karışmayacaktır. Kural olmadığı için -tabii ki- ban yeme şansınız yok! İstediğinizi yapabilir, istediğiniz gibi eğlenebilirsiniz!

Sunucumdaki Bazı Sistemler

- Özel, bu sunucuya has yazılmış pluginler (ee20Core)
- Discord-Sunucu Sohbet Entegrasyonu
- Özelleştirilmiş Ölüm Mesajları
- Gelişmiş DDOS/Bot Koruması

Makine Özellikleri

- İşlemci > Intel Xeon E5-2699 v4 4vCPU

- RAM > DDR4 12 GB

- Depolama > 500GB Hybrid HDD

- Lokasyon > Almanya

- IP Adresi > mc.stianarchy.xyz

Meraklısına
STI, Subaru'nun (Fuji Heavy Industries, Ltd.) motor sporları bölümünün isminin kısaltmasıdır.
Açılımı ise şu şekildedir: Subaru Tecnica International
Şahsen benim Subaru firmasına karşı bir sempatim olduğu için sunucumun adını STI koydum. Ürettiği otomobiller olsun, zamanında kazandığı ralli yarışları olsun, seviyorum yahu Subaru'yu :D

Son düzenleme:

aLoNeDark

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Genel Bilgi

STI Anarchy, 29 Haziran 2020 tarihinde açmış olduğum bir anarşi sunucusudur.
Sunucumda hiçbir şekilde bir kural bulunmamaktadır. Oynanışı olabildiği kadar vanilla tutabilmek ve sunucunun genel performansını etkilememek adına bazı hileleri (fly, step vs.) engelledim ama bu engelleri aşabilirseniz, hiç kimse size karışmayacaktır. Kural olmadığı için -tabii ki- ban yeme şansınız yok! İstediğinizi yapabilir, istediğiniz gibi eğlenebilirsiniz!

- reCaptcha Destekli Bungeecord Anti-Bot Sistemi
- Gelişmiş DDOS Koruması

Makine Özellikleri

- İşlemci > Intel Xeon Platinum 8171M 4vCPU

- RAM > DDR4 16 GB

- Depolama > 130 GB SSD

- Lokasyon > Almanya

- IP Adresi > stianarchy.ml

Görseller
Ekli dosyayı görüntüle 178202
Ekli dosyayı görüntüle 178203
Ekli dosyayı görüntüle 178204
Ekli dosyayı görüntüle 178205
Ekli dosyayı görüntüle 178206

Meraklısına

STI, Subaru'nun (Fuji Heavy Industries, Ltd.) motor sporları bölümünün isminin kısaltmasıdır.
Şahsen benim Subaru firmasına karşı bir sempatim olduğu için sunucumun adını STI koydum. Ürettiği otomobiller olsun, zamanında kazandığı ralli yarışları olsun, seviyorum yahu Subaru'yu :D

NewBey4646

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Genel Bilgi

STI Anarchy, 29 Haziran 2020 tarihinde açmış olduğum bir anarşi sunucusudur.

- reCaptcha Destekli Bungeecord Anti-Bot Sistemi
- Gelişmiş DDOS Koruması

Makine Özellikleri

- İşlemci > Intel Xeon Platinum 8171M 4vCPU

- RAM > DDR4 16 GB

- Depolama > 130 GB SSD

- Lokasyon > Almanya

- IP Adresi > stianarchy.ml

Görseller
Ekli dosyayı görüntüle 178202
Ekli dosyayı görüntüle 178203
Ekli dosyayı görüntüle 178204
Ekli dosyayı görüntüle 178205
Ekli dosyayı görüntüle 178206

Meraklısına

Dünyanın en iyi Anarşisi Anarşinin hakkını vermek bu olsa gerek

Mehmet_C4N

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu arada çoğu kişiler gidip 2b2t' nin spawn ını alıp koyuyorlar ancak yukarıdaki gerçekten sunucunun bi yerinde var

ALG4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başka sunucularda reklam yapmak mı? Komik. Kitleyi burdan mı çekmeye çalışıyorsunuz? Sunucunuzun adına yazık..

Ekli dosyalar

• Screenshot_23.png
    Screenshot_23.png
    13.4 KB · Görüntüleme: 180

SubaruVolvoAudi4ever

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başka sunucularda reklam yapmak mı? Komik. Kitleyi burdan mı çekmeye çalışıyorsunuz? Sunucunuzun adına yazık..
Vay vay vaaay. Yaklaşık 1 ay civarı bakamıyordum sunucuya ve olan olaya bak! Anlaşılan birileri sunucumuzun adını kirletmek için bu tarz bir harekette bulunmuş. O oyuncunun adına ben herkesten özür diliyorum. Ben her ne kadar oyuncularıma 'başka sunucularda reklam yapmayın' desem de, arada böyle pürüzler olabiliyor ne yazık ki. En son da şu ekran görüntüsünü bırakarak mesajımı sonlandırayım:
2020-10-07_16.26.53.png

Saygılarımla.

edit: imla

Son düzenleme: