ADALAR SIFIRLANDI | Mc.TurkGamerZ.Com.Tc | SADECE Emekcilere Özel | Sıkmayan SkyBlok | LAGSIZ | Bundan 4 Sene Önceki SkyBlock'u Özlediniz mi? |

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KOPYALANABİLİR IP ADRESİ: Mc.TurkGamerZ.Com.Tc
146002

KOPYALANABİLİR IP ADRESİ: Mc.TurkGamerZ.Com.Tc

Son düzenleme:

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5 yıl önceki pluginleri kullanıp yenilik getirmeden piyasanın en iyisiyiz diyorsunuz :D Sizi de Unutmadık.

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5 yıl önceki pluginleri kullanıp yenilik getirmeden piyasanın en iyisiyiz diyorsunuz :D Sizi de Unutmadık.
İddamız var evet. Kullandığımız pluginlerin en güncellerini kullanıyoruz. Bir Emek SkyBlock sunucusunun kullanacağı pluginler bellidir zaten. Neden saçmalıyorsunuz ki?

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İddamız var evet. Kullandığımız pluginlerin en güncellerini kullanıyoruz. Bir Emek SkyBlock sunucusunun kullanacağı pluginler bellidir zaten. Neden saçmalıyorsunuz ki?
Dostum konuda herhangi bir sistem göremedim hangi pluginleri kullanıyorsunuz acaba. Emek skyblock dediğiniz şeyin 5 yıl önceki skyblock'tan farkı yok.

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum konuda herhangi bir sistem göremedim hangi pluginleri kullanıyorsunuz acaba. Emek skyblock dediğiniz şeyin 5 yıl önceki skyblock'tan farkı yok.

Biraz uzun ama gerekli cevabı alırsın diye düşünüyorum.

Sunucudaki kasa sistemi:
-Parçacık
-Parça
-Kelime Oyunu
-Online Süresi
4 çeşit kasa anahtarı yapmaya yarayan özel eşyalar var. Kırıltaş kazdıkca parçacık verir. Belli bir sayıda parçacık gelince köylü takasdan parça alabilirsin.(oyuncu, skylord, vip)
Bu parçaların 2 tanesi sana kasa anahtarı verir ve bu anahtarla da kasa açıp çeşitli eşyalar kazanabilirsin.
Kelime oyunu 30 dakikada bir gelen bir rastgele rakam ve harfleri ilk yazan kişiye verilir. Yine belli bir sayıda toplardan parçaya çevirebilirsin.
Online süresi de 30 dakikada bir verilir. Oyuncular sunucuda durdukça. O da aynı şekilde bir miktar toplayıp parça alabilirsin.
+-+-+-+-+-+-+-+-+-+
Bundan 4 yıl önceki skyblock evet emek skyblock diye geçiyor. Lakin şu an piyasayı op SB ler kapladığı için o emekçi kardeşlerimize hitaben kurulmuş bir sunucuyuz. Benim ünlü bir skyblock sunucusunda bu sunucuyu açmadan önce 2 yıllık bir skyblock geçmişim oldu. Tüm skyblock mekaniklerini biliyorum. Bildiklerimi de sunucuya yansıtarak kurdum zaten. Kendime ait her plugininin tek tek uyumunu ve Türkçeleştirmesi benimdir. Hiçbir yerden map olsun plugin olsun çalmadım Allah'a şükür. Burda tutup da benim emeğimi küçümsemeye hakkın yok dostum.
Emek skyblock da fazla sistem olursa skyblockun emeklik bir yönü kalmaz. Bu işin içinde 3 senedir varım. Her pluginin işlevini tek tek biliyorum.. Ve bir de konu tasarımından dolayı sistemler kısmına uzun uzun yaşamayacaktım. Kısa yazmak zorundaydım.

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum bu sistemlerin aynısı bizim sunucumuzda da var bu sistemlerle en iyi olduğunu idda edebilirsin ama sadece idda. Sunucunuz güzel ama en güzeli değil.

IVicious

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hard emek severler için server . Yetkililer yeterince ilgili,samimi,önerilere ve oyuncu görüşlerine açık . Rekabet ile birlikte çok eğlenilebilecek server .

MrNikolasha

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adamlar hakkını vermiş.Çok seçici bir insanımdır bende bu sunucuyu seçtim.Güzel vakit geçirebileceğim sohbetleri güzel olan bir sunucu.Yetkili kadrosu gayet güzel anında sorunlarımıza cevap veriliyor emeğinize sağlık Turkgamerz.

Son düzenleme:

GizliHonos

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzun yetkili kadrosu yeterince ilgilidir.Rehberinden kurucusuna kadar tek tek ilgilenen yetkililerimiz mevcuttur ayrıca piyasada fazla bulunmayan bir skyblock türüdür(emek) emek sevenler için sunucuyu kesinlikle öneririm gelin hep baraber oynayalım.*

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adamlar hakkını vermiş.Çok seçici bir insanımdır bende bu sunucuyu seçtim.Güzel vakit geçirebileceğim sohbetleri güzel olan bir sunucu.Yetkili kadrosu gayet güzel anında sorunlarımıza cevap verilmiyor emeğinize sağlık Turkgamerz.
yetkili kadromuzu seçerken çok önem verdiğimiz doğrudur :)

Sunucumuzun yetkili kadrosu yeterince ilgilidir.Rehberinden kurucusuna kadar tek tek ilgilenen yetkililerimiz mevcuttur ayrıca piyasada fazla bulunmayan bir skyblock türüdür(emek) emek sevenler için sunucuyu kesinlikle öneririm gelin hep baraber oynayalım.*
niye herkes yetkili kadrosunu sevdi ki :D

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hard emek severler için server . Yetkililer yeterince ilgili,samimi,önerilere ve oyuncu görüşlerine açık . Rekabet ile birlikte çok eğlenilebilecek server .
Teşekkürler. Sunucu an itibari ile tekrardan güncellendi. Takip edersen sevinirim :))