1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. 2017-2018 eğitim öğretim yılınız hayırlı ve uğurlu olsun!

MCBAHA.com 1 YAŞINDA!

Konusu 'Yenilikler & Haberler' forumundadır ve aradabir007 tarafından 23 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. aradabir007 Altın Madencisi YASAKLANDI

Steam:
    aradabir007
    Minecraft:
    aradabir007
    Reklam
    Merhaba arkadaşlar,

Minecraft rehberlerini sizlere sunarken kaynak aldığımız Mcbaha.com 1 Yaşına girmiş bulunuyor. Kendisini Minecraft'ın Türk oyuncularına yaptığı katkılarından dolayı tebrik etmek istiyoruz. Ne yazık ki ülkemizde böyle insanlar çok nadir bulunuyor. Bu nedenden ötürü yapmış olduğu iş azımsanamayacak ölçüdedir.

Bize yazılarını paylaşmamız için izin verdiği için kendisine bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni yılda da çalışmalarının devamını dileriz.

Teşekkürler MCBaha. : )))

MCBAHA.com 1 YAŞINDA! Yazısı için bu adresi ziyaret edebilirsiniz;

http://mcbaha.com/post/41105823196/mcbaha-com-1-yasinda

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ekim 2014
    Xeressa, Faunne ve (silinen üye) bunu beğendi.
  2. enTRsan Ağaç Yumruklayıcı

Gerçekten Güzel Site Olmuş Yapanların Ellerine Sağlık...craft_man Ana Sayfa Yani portal yeni mi açıldı :)

3. craft_man Shia LaBeouf YASAKLANDI

Evet yeni açıldı. Güncellemeleri daha yakından takip edebilmeniz açısından yararlı olacağını düşündüğüm için açtım. :)

4. enTRsan Ağaç Yumruklayıcı

Evet Baya Yararlı Teşekürler :) Yandaki Durum Güncellemeleri Anlık Sohbet Gibimi Yoksa Herhangi Bir Paylaşılan Konumu geliyor..anladıgım kadarıyla sohbet gibi dimi forum ziyaretçileri arasında soru felan sormak için

5. craft_man Shia LaBeouf YASAKLANDI

Yani soru sorabilirsiniz, açtığınız konuyu duyurabilirsiniz, genel olarak durum paylaşma yani ne anladıysanız. :)

6. enTRsan Ağaç Yumruklayıcı

Tamam Teşekürler Bir Sorum veya Sorunum Olursa Sizden Yardım Almaya Çalışacağım... :) Daha fazla Konuyu Batırmıyım özelden yazarım takılırsam ;) İyi Çalışmalar

7. Truetr Ağaç Yumruklayıcı

Nice senelere.

8. Kingcobras Yeni Doğmuş

aynen o siteden az yararlanmadim:)

9. y_cNkc Marangoz

MCBaha.COM için Minecraft Wiki'nin türkçeye çevrilmiş hali diyebiliriz :) Baha'ya bu dev arşivinden dolayı teşekkür ediyoruz , sitesinin nice senelere ulaşması temennisiyle! :)

10. moon123 Yeni Doğmuş

ya &%apphata%& klasörü nerede yaaaaaaaa

11. enTRsan Ağaç Yumruklayıcı

Kardeşim %appdata% klasörü gizli sistem klasörüdür.Herhangi bir klasöre girerek yukarıdaki sekmeden Araçlar>Klasör seçenekleri>Gizli Klasörleri Göster Seçenegini İşaretleyeceksiniz.Bu Klasörün Bilgisayardaki Konumu Bilgisayarım>C:>Dökümanlar ve Ayarlar>"Bilgisayar İsminiz">Uygulama Verileri> minecraft bu dosyada kuruludur fakat kullanıcılar rahat ulaşabilsin diye Application Data ismini appdata olarak kısaltmışlar gizli oldugu için başına ve sonuna %(yüzde) işareti koyarak klasörü görünmüş kılan kod %appdata% çıkar..Baya Bi açıkladım daha da anlamamış olursan teamdan yardım ederim yeterince açık ama neyse ;)

12. ardau2509 Sudan Çıkmış

bu arada bi sorum olacak ben minecraft indirdim sonra direk açtımve 'fatal error occured (4) :connect:address is invalid ...'diye bi hata alıyorum çok sinir oldum sabahtan beri uğrasşıyorum yardım eden olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler...LÜTFEN YARDIM EDİN

13. xxataberk12 Lapis Toplayıcısı

forge update yap yada %appdata% .minecrafta indirdiğin dosyaları at

14. theheart66 Kömür Madencisi

15. Leosteon Altın Madencisi

Minecraft:
    Leos4
    nice senelere MC.Baha.com sayesinde minecrafta bilmediğim şeyleri öğrenmiştim ben :)

16. kejdurapa_ Altın Madencisi

Steam:
    kejdurapa
    nice senelere

17. !!%CRAFTİNG%!!007 Demir Madencisi

Minecraft:
    AmeleSumugu
    teşeşşürler mc baha(bir kere ordan snapshot indirmiştim:D

18. Andronova Kömür Madencisi

Güzel siteymiş ^^

MrHerobrine bunu beğendi.
  19. OyunCevirmeni-Omer Taş Madencisi

Gerçekten Güzel Site Olmuş Yapanların Ellerine Sağlık

20. DouglasC Taş Madencisi

MCBaha.com Çok Yararlı Bir Site 1 Yıl Değil Umarım 6 7 yıl Olur :) Tebrikler MCBAHA Çalışmalarının Ve Başarılarının Devamını İsterim ( İsteriz )

Minecraftplayerr ve Faunne bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş