MCBAHA.com 1 YAŞINDA!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

Minecraft rehberlerini sizlere sunarken kaynak aldığımız Mcbaha.com 1 Yaşına girmiş bulunuyor. Kendisini Minecraft'ın Türk oyuncularına yaptığı katkılarından dolayı tebrik etmek istiyoruz. Ne yazık ki ülkemizde böyle insanlar çok nadir bulunuyor. Bu nedenden ötürü yapmış olduğu iş azımsanamayacak ölçüdedir.

Bize yazılarını paylaşmamız için izin verdiği için kendisine bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni yılda da çalışmalarının devamını dileriz.

Teşekkürler MCBaha. : )))

MCBAHA.com 1 YAŞINDA! Yazısı için bu adresi ziyaret edebilirsiniz;

http://mcbaha.com/post/41105823196/mcbaha-com-1-yasinda

Moderatör tarafından düzenlendi:

enTRsan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Güzel Site Olmuş Yapanların Ellerine Sağlık...craft_man Ana Sayfa Yani portal yeni mi açıldı :)

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Güzel Site Olmuş Yapanların Ellerine Sağlık...craft_man Ana Sayfa Yani portal yeni mi açıldı :)
Evet yeni açıldı. Güncellemeleri daha yakından takip edebilmeniz açısından yararlı olacağını düşündüğüm için açtım. :)

enTRsan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Baya Yararlı Teşekürler :) Yandaki Durum Güncellemeleri Anlık Sohbet Gibimi Yoksa Herhangi Bir Paylaşılan Konumu geliyor..anladıgım kadarıyla sohbet gibi dimi forum ziyaretçileri arasında soru felan sormak için

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Evet Baya Yararlı Teşekürler :) Yandaki Durum Güncellemeleri Anlık Sohbet Gibimi Yoksa Herhangi Bir Paylaşılan Konumu geliyor..anladıgım kadarıyla sohbet gibi dimi forum ziyaretçileri arasında soru felan sormak için
Yani soru sorabilirsiniz, açtığınız konuyu duyurabilirsiniz, genel olarak durum paylaşma yani ne anladıysanız. :)

enTRsan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam Teşekürler Bir Sorum veya Sorunum Olursa Sizden Yardım Almaya Çalışacağım... :) Daha fazla Konuyu Batırmıyım özelden yazarım takılırsam :) İyi Çalışmalar

y_cNkc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
MCBaha.COM için Minecraft Wiki'nin türkçeye çevrilmiş hali diyebiliriz :) Baha'ya bu dev arşivinden dolayı teşekkür ediyoruz , sitesinin nice senelere ulaşması temennisiyle! :)

enTRsan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya &%apphata%& klasörü nerede yaaaaaaaa

Kardeşim %appdata% klasörü gizli sistem klasörüdür.Herhangi bir klasöre girerek yukarıdaki sekmeden Araçlar>Klasör seçenekleri>Gizli Klasörleri Göster Seçenegini İşaretleyeceksiniz.Bu Klasörün Bilgisayardaki Konumu Bilgisayarım>C:>Dökümanlar ve Ayarlar>"Bilgisayar İsminiz">Uygulama Verileri> minecraft bu dosyada kuruludur fakat kullanıcılar rahat ulaşabilsin diye Application Data ismini appdata olarak kısaltmışlar gizli oldugu için başına ve sonuna %(yüzde) işareti koyarak klasörü görünmüş kılan kod %appdata% çıkar..Baya Bi açıkladım daha da anlamamış olursan teamdan yardım ederim yeterince açık ama neyse :)

ardau2509

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu arada bi sorum olacak ben minecraft indirdim sonra direk açtımve 'fatal error occured (4) :connect:address is invalid ...'diye bi hata alıyorum çok sinir oldum sabahtan beri uğrasşıyorum yardım eden olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler...LÜTFEN YARDIM EDİN

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bu arada bi sorum olacak ben minecraft indirdim sonra direk açtımve 'fatal error occured (4) :connect:address is invalid ...'diye bi hata alıyorum çok sinir oldum sabahtan beri uğrasşıyorum yardım eden olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler...LÜTFEN YARDIM EDİN
forge update yap yada %appdata% .minecrafta indirdiğin dosyaları at

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
nice senelere MC.Baha.com sayesinde minecrafta bilmediğim şeyleri öğrenmiştim ben :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...