McHero Aşırı Küfürbaz - Aşırı Büyük Yalanlar

CraftFire

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar McHero denen sunucuya giriş yaptığımda mapın alıntı olduğunu gördüm ve onlara söyledim hemen küfürlere başladılar bir tane ss çektim daha sonra banlandım ardından başka hesapla girip derdimi anlatacaktım ancak sadece 1 hesapla kayıt olunuyordu ve bu seferde kendi aralarında terbiyesizce küfürler ediyorlardı onlarıda ss çektim sizlere tavsiyem bu sunucuda oynamayın
123073

123074

123075

Yalanlarını söylemeye gelirsek sunucunun 16 GB ramlı olduğu söyleniyor ancak Swinzer denen kurucu kendi ağzından 2 GB olduğunu itiraf etti ayrıca özel olarakta konuşmak gerekirse 8 yıllık arkadaşını satan bir insan bu insan ve play.mcheronw.tk diye bir IP yapıp 150 TL verdik diye insanları kandırıyorlar tabi şu anda bu IP çalışmıyor daha fazla bir şey demeyeceğim hepinize iyi günler.

UnknownHero

Ya Çaresizsiniz, Ya da Çare Sizsiniz
En iyi cevaplar
0
Bu tarz sunucuların ömürleri uzun olmuyor merak etme.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu swinzer denen arkadaş öğeyi denetle ile bizlere vip aldık vermediniz muhabbeti yapan arkadaşlardan.
Merak etme çok sürmez kapanmaları.​

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Her ne kadar küfür kötü bir şey olsa da herkes küfür ediyor. Bu konuda çok uzatmamanı öneririm. Bu tarz sunucularda oynamazsın, biter.

CraftFire

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Her ne kadar küfür kötü bir şey olsa da herkes küfür ediyor. Bu konuda çok uzatmamanı öneririm. Bu tarz sunucularda oynamazsın, biter.
Evet küfürü herkes ediyor, ancak herkesin içinde veya topluluk olan yerlerde edilmez.

Mchero

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam, ilk önce kim olduğunuza bakın bir, eski Kurucumuz Ozanalp oyunculara saygısızlık serveri satma nedeni ile ve atıldığı için çekemiyor, + bizim yetkililerimizi tehdit edip oyunlar oynarken ve numaralarını uygunsuz sitede paylaşırsan Servere geldiğinde Seni bu şekil Karşılamış, fakat yapmaması gerekti onun yapdığı bir hataydı ve birdaha yapmayacak.
+ Ekibimiz Özür Diliyorum 1 Kurucunun Hatası Yüzünden.

Mchero

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu swinzer denen arkadaş öğeyi denetle ile bizlere vip aldık vermediniz muhabbeti yapan arkadaşlardan.
Merak etme çok sürmez kapanmaları.​
Swinzer mi yoksa OZANAL Mi iyi düşünseniz ? konu açmalar , sizi kötülemeler, Sizin hakkınızdada konu açmıştı dolandırıcı hizmetleri diye Biz değil . + bizim adımızada konuşmuş olma ihtimalid var kötülemek amaçlı.

Mchero

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tarafımca kaldırıldı.

Son düzenleme:

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hmmmm...Wurst hilesini her türlü serverda mı kulanıyon yoksa bu server için mi hile kullanıyon :)

Sana bir tavsiye o hileyi kullanarak kul hakkına giriyon ve o küfürlerden daha beter bir şey bunu biliyor muydun? Bence başkasını yargılayacağına ilk önce kendini yargıla

Mchero

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
+ Hesaplarımızın Şifresini Kırmaya Çalışıyorsun, Ki Açsan Ne Tarz İftiralar Atacaksın Düşünemiyorum Üşenmeden İşsizler Gibi, Uğraşmışsın Bunun İçin, Yazık...

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ozanalp dene kişi. Bana küfür ettiği için, sunucuda ki insanların numaralarını iğrenç sitelere attığı için, sunucuda ki oyunculara haksız yere ve gereksiz ban ,mute vs attığı için. Sunucumuzdan uzaklaştırılmıştır . Bu yaptıklarından sonra pişman olup özür dileyip kurucumuz swinzer tarafından 8 yılın hatrına affedilmiştir . Fakat geldiği ilk günden itibaren yeniden aynı şeyleri yapmaya başlamış ,sunucudakilere suçsuz yere ban ve mue atmış oyuncu huzurunu bozmuştur. Ayni şekilde dc sunucumuzda yeniden bana karşı hakarette bulunduğu için bir daha alınmamak koşuluyla serverımızdan uzaklastirilmıştir. kendisi bunu hazmedemeyip farklı yollar ile yeniden bize bulaşmaya devam etmiştir. Buda yaptığı iğrenç davranışlardan bazılarından. Cidden seni kınıyorum pişman olup vicdan azabı çekeceğine hala iftira atmaya çalışıyorsun. Yazık.