MCSG Benzeri Basit Bounty Eklentisi | Versiyon 1.2

Eklentinin Kodlama Videosu Eklensin Mi (İstek Gelirse Tekrar Kodlayıp Paylaşıcam)

• Kullanılan toplam oy
    1

CrispyBow

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba, bugün sizlere kodlamış olduğum MCGamer (MCSG) benzeri basit bir bounty eklentimi tanıtıyorum. NE İŞE YARIYOR? Öncelikle bu eklenti oyuncuların birbirine puan yatırmasını sağlıyor ayrıca oyuncu öldürünce ek bir puan veriyor aynı şekilde ölünce puan kaybediyorsunuz. Bu eklenti çok önceden bir istek üzerine yapılmıştır. Her türlü eleştiriye açığım.
Ayrıca GroupManager desteği de bulunuyor böylece daha kullanışlı bir hale gelmiş bulunmakta.

NOT: Spigot'ta paylaştığım için eklenti bu yüzden ingilizce olarak kodlanmıştır. Dilerseniz config.yml dosyasından mesajları türkçeleştirebilirsiniz.

Özellikler.png

• GroupManager Desteği
  • Sohbette puanınız gözükür
  • Oyuncu puanları data.yml dosyasına kaydedilir
  • Kolayca düzenleyebileceğiniz bir config.yml
  • Minimum puan gönderme sınırı 10'dur (config.yml dosyasından değiştirilebilir)
  • Maximum puan gönderme sınırı 500'dür (config.yml dosyasından değiştirilebilir)
  • MCSG'ye benzer olarak yapılmıştır
  • Kendinize puan gönderemezsiniz
  • İlk girişte oyuncuyua 100 puan verir (config.yml dosyasından değiştirilebilir)
  • Oyuncu öldürünce 12 puan kazanırsınız (config.yml dosyasından değiştirilebilir)
  • Bir oyuncu tarafından öldürülürseniz 12 puan kaybedersiniz (config.yml dosyasından değiştirilebilir)
  • Yüzdelik dilime göre puan kaybetme/kazanma (Çok yakında eklenecek)
Komutlar.png
Komutlar gayet kullanışlı ve kolaydır:
  • /bounty <oyuncu> [miktar]
Görseller.png

Tanıtım Ve Kodlama.png

Normalde burada eklentinin kodlanış videosu olacaktı fakat kanalım maalesef kapandı ve yeni kanal açıp tanıtım videosu çekmeyi tercih ettim. Çok yakında sesli ve daha detaylı bir tanıtım videosu eklenecektir. Eğer çok istek gelirse de sıfırdan kodlayıp videosunu çekebilirim.
V

NOT: Spigot'ta paylaştığım için eklenti bu yüzden ingilizce olarak kodlanmıştır. Dilerseniz config.yml dosyasından mesajları türkçeleştirebilirsiniz.

İNDİR
{ TIKLA VE İNDİR }

Son düzenleme:

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
İngilizce böyle eklentilere her zaman daha iyi gitmiştir bana göre :ci: