Mcwalls | Kitli Hungergames Serverimiz Acilmistir |8 Gb Ram Coins Sistemi

• Konuyu başlatan TanerTekin
  • Başlangıç tarihi
T

TanerTekin

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar Ben Darkcraft'ın Sahibiyim değişiklik olsun diye server ismi değiştirmeye karar verdim yeniden hunger games serverimi actim uzun ömürlü lag felan sonurumuz yok sadece girdiğinzde 15 saniye felan lag giiriyor sonra sorunsuz bir şekilde oyunuzu oynabilirsiniz
=========================================================================================
VİP :
Banka 15TL (Vakif Ziraat)
Mobil Ödeme 20TL (Turkcell Avea)
Kit :
2TL (Turkcell Avea)
==========================================================================================
KAZANMAK ÜN VE TALİH, KAYBETMEK İSE KESİN ÖLÜM ANLAMINA GELİR.
BU OYUNUN GALİBİNİ KARNİ DOYACAK KAYBEDEN İSE ÖLÜMLE TANİŞACAK
==========================================================================================
Sunucu Bilgileri :
İP : 37.59.73.78
Kapasite : 350
RAM : 8GB ( VPS TURU )
Server Sahibi & Sunucu Sahibi :
HsnCAN
================================================================================
Bağzi Bilgiler :
/kitinfo KitAdı ile kit özelliklerini görebilirsiniz.
Oyunda özel ve sıradan kitler bulunmaktadır.
Oyunumuz özenle Türkçeleştirilip sizlere sunulmuştur.
Eğer final battle den kaçan olursa son 1 dakika kala tekrar ışınlar.
/help ile kaç oyuncu kaldığını, oyunun bitmesine kaç dakika kaldığını görebilirsiniz.
==================================================================================MinecrafHunger Games Nedir ?
Herkes bir alanda oyuna başlar, /kit ile en iyi kullanabildiğiniz kiti alırsınız. Oyunun girişleri 5 dakika sonra kapanır ve 2 dakikalık ölümsüzlük süreci başlar, bu süreçte herkes en yakın chestteki itemleri almaya çalışır. Ve haritaya dağılırlar. En son kalan olmaya çalışırlar. Oyunun bitmesine son 3 dakika kala, Final Battle çeker, yani herkesi merkeze ışınlar. Sona kim kaldıysa, bir sonraki oyunda özel kişi olur ve adı turuncu renkte olur. Özel kitleri coinsiz alabilirler...