Miting Meclis Başkanı'ndan küçük bir istek.

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Hepinize tekrar selamlar. Bu konuyu açıp açmamakta her ne kadar tereddütte kalsam da açmanın daha uygun olacağına kanaat getirdim ve buraları doldurmaya başladım. Gören arkadaşlar olmuştur elbet, fakat görmeyen veya göremeyen arkadaşlar için bir haber verme niteliğini de üstleniyor bu konu.

Bugün 18.00 itibarıyla forum meclisinde bir seçim geride kalmış oldu. Bu seçim sonucu ise bendeniz Osman ve @ChiaX sizlerin takdirleriyle bu konuma getirildik. Fakat henüz beni tanımayan arkadaşların baya fazla olduğu kanaatindeyim çünkü her ne kadar eskiden beri foruma üye olsam da bir süreden sonra neredeyse hiç girmemeye başlamıştım. Ben de bunun farkında olarak başta forum meclis üyeleri olmak üzere bu ailenin bir ferdi olan herkesle tanışma gayreti içerisine girmiş bulunmaktayım.

Tabi bu tanışma sürecinde benim olduğu kadar sizlerin de gayreti çok önemli diye düşünüyorum. Ve bundan dolayı sizlerden bir ricam olacak. Gerek bu konunun altına yazarak, gerek özel mesaj atarak veyahut da discorddan ekleyerek bana yardımcı olmanızı istiyorum. Yazmanız ya da eklemeniz yeterli. Geri dönüşü ben size yapacağım.

Son olarak bunu sadece tanışma olarak görmemenizi istiyorum çünkü sizleri iyi tanıdıkça sizlere yardım edebilme imkanlarım artacak. İmkanlar arttıkça ortada olan sorunlara çözümler getirilme ihtimalleri artacak. Ayrıca bu göreve geldiysem benle iletişime geceçek kişilerin beni bir başkan olarak görmektense bir dost, yoldaş hatta bir abi kardeş olarak görmeleri beni daha mutlu eder. Bu yönden de tanışma önemli bir konu.

Bitirirken kendimi tanıtayım: Osman, 19 yaşındayım.

Son düzenleme:

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Yardımcın olmaktan gurur duyuyorum. Umarım beraber bolca şey başarabiliriz. :1:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
başkanım yazı fontunu değiştirebilir misiniz, okuyamıyorum

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Başarılar dilerim sayın başkanım :) Bendiniz Kadirhan tanıştığımıza memnun oldum..

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarım havuz yaptırmak gibi bir vaadinizde vardır :))) şu an için başarılar dilemekten başka yapabileceğim bir şey olmasa da her üye gibi üstümüze düşeni de yerine getiririz :)) Yanii başarılar dilerim.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Forumu çok eskiden belli tanıyan birisinin başkan olması güzel. Başarılar Efendim.