Medeniyet [Towny,1.7.9,Hamachi]

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Medeniyet, Krallık Kurup Dünyayı hükmedebileceğiniz, Şehir başkanı olabileceğiniz, cumhurbaşkanı olabileceğiniz, kaşif olabileceğiniz ,normal insan olabileceğiniz bir serverdir. Hepinizi Bu Servere Bekleriz :) unutmayın, nekeadar çok kişi olursa bir server okadar zevkli olur!

--------------------------------------------------------Konu İçeriği-------------------------------------------------------------
1-Server Hakkıında Bilgiler (Harita bilgileri Buna dahil)
2-Ülke Nasıl Kurulur?
3-Hamachi Bilgileri ve IP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Server Hakkında Bilgiler

Serverimiz Normal Hamachi Serveridir ve sürüm 1.7.9'dur, sürümün 1.7.9 olmasının sebebi eski serverimi 1.7.9 yapınca çok kişinin gelipte 1.8.1 e kimsenin gelmemesiydi. Serverdeki Amaçsızdır ama amaç kişiden kişiye değişir ama bu amaçlar serverdeki olaylar sayesinde olur, mesela:
Şavaş; düşmanı yenmek
Doğa; hayatta kalmak
Kral; ülkesini korumak
Mimar; Bina inşaa etmek/ettirmek , Build yeteneklerini göstermek.
vb.
Kısaca Amacı Sanal Hayat olarak kodlayabilirsiniz.
Serverde Gamemode Survivaldir ve başlangıç aletleri olarak taş aletler verilmektedir, Canavarlar server zorlu olsun diye açıktır,
Server maalesef eski serverlerim gibi BUKKIT değildir, ama bukkitsiz serverde zevk alabileceğinizi tahmin ediyoruz, özellikle bu tip serverlerde.
Serverde Event'Ler olacaktır (elbette)

Harita: Server The Earth 2.0 (7.9 GB ) haritasını kullanmaktadır, Bu Harita Gerçek Dünya Haritasına Sahiptir (1:1500 ölçü) ve Oyuna Girince Kurucu (salih1) sizi direkt olarak Istanbula ışınlar. Haritadan örnek resim (bu resimde gece vakti İstanbul gösterilmiştir) :

Ama Isteğe Bağlı olarak istanbula ışınlanmayabilirsiniz, Haritanın yapımcısının yapmış olduğu kordinat ışınlayıcısı ile sizi istediğiniz yere ışınlayabiliriz.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.Ülke Nasıl Kurulur?
Ülke Kurmak için gereken şartlar:
-Admine Haber Vermek.
-Şuanda Başka Şart Yoktur.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.Hamachi Bilgileri (ve IP)
Ağlar:
Medeniyet-1
Medeniyet-2
Medeniyet-3
Medeniyet-4
Medeniyet-5
Medeniyet-6

Hepsinin Şifresi 123 'dür.
Server IP: 25.118.132.139

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Server Hakkındaki Fikir ve görüşlerinizi lütfen yorum olarak yazınız :)

kalıassdas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş böyle 2 tane konun var fena değil ama hamachi yerine normal bi sw açsan fena olmazmıydı

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
az önce bir konuya bump yaptın, server şuanda kapalı ama sayende yeniden açma fikir geldi.

kalıassdas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilerek dedim zaten güzel bir fikir olduğu için eğer hamachiden çıkarıp üzerine düşersen olmıycak bir şey değil

Pascal1222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server ne zaman açık olur hamachiden haber verirseniz sevinirim

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server bugünden itiraben yeniden açılacak, hepinizi bekleriz :)

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Başlıktaki gibi hamachi serverdir, ayrıca server bukkit oldu, hepinizi yine bekleriz :)

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
serverde creative vermeyeceğimi zaten konuda yazdım, hamachiden biri geldi ve creative istedi sonrada vermeyince çıktı, sonra tekrar gelince attım, sonra tekrar gelip sövüp çıktı, map 7gb konusundada yalan söylemedim, gerçekten 7gb, yanlış kaynaklara bakmayın.

sw acil durum yüzünden yine kapanmıştır.

edit: 7,96 GB (8.554.147.840 bayt)

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverde creative vermeyeceğimi zaten konuda yazdım, hamachiden biri geldi ve creative istedi sonrada vermeyince çıktı, sonra tekrar gelince attım, sonra tekrar gelip sövüp çıktı, map 7gb konusundada yalan söylemedim, gerçekten 7gb, yanlış kaynaklara bakmayın.

sw acil durum yüzünden yine kapanmıştır.

edit: 7,96 GB (8.554.147.840 bayt)
Ben minecraftıma 6 gb ram veriyorum ve chunklar 32de olunca bile 390 fps alıyorum fakat bu haritaya girersem ve oyun tüm haritayı yüklemeye calışacağından aşırı kasar yani gelemem zaten hamachili sunuculara girmiyorum bi el atayımda hamachisiz yapıverin şunu :)