Medieval Kale | 1.11.X

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, size kale için düşüncelerinizi almak istiyorum.Kötü iyi herşeyi söyleyebilirsiniz, iyi forumlar.

##########################################################################

Tüm görüşlerinizi bekliyorum, iyi forumlar.

@Xeressa @JusticeWhip @VIthreon @Majoras

Son düzenleme:

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir çalışma olmuş tebrikler.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Fotoğraf açıları hoş değil ayarlar da düşük olunca bir şey belli olmamış maalesef.
Bir de medieval'da en çok aradığım şeylerden biri odun/tahta kullanımıdır fakat bu yapıda göremedim.
Ortadaki yüksek kule çok şık görünüyor ama gerisi için aynı şeyi söyleyemem sanırım
Eline sağlık

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fotoğraf açıları hoş değil ayarlar da düşük olunca bir şey belli olmamış maalesef.
Bir de medieval'da en çok aradığım şeylerden biri odun/tahta kullanımıdır fakat bu yapıda göremedim.
Ortadaki yüksek kule çok şık görünüyor ama gerisi için aynı şeyi söyleyemem sanırım
Eline sağlık

Öncelikle değerli yorumun ve görüşlerin için teşekkür ediyorum, gelirsek odun ve tahtaya o eski çağ'a giriyor ve ben burada orta çağ'a yakın bir şekilde çok az odun kullandım.Onları bu açılardan görmeniz başlangıç platformunda yer aldığından imkansız'dır.En yakın zamanda eski çağ'a yakın bir türden kale yapıp paylaşacağım, tekrar değerli yorumunuzdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum iyi forumlar.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle değerli yorumun ve görüşlerin için teşekkür ediyorum, gelirsek odun ve tahtaya o eski çağ'a giriyor ve ben burada orta çağ'a yakın bir şekilde çok az odun kullandım.Onları bu açılardan görmeniz başlangıç platformunda yer aldığından imkansız'dır.En yakın zamanda eski çağ'a yakın bir türden kale yapıp paylaşacağım, tekrar değerli yorumunuzdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum iyi forumlar.

B-> Hoş görünüyor ama biraz uyduruk sanki.

Son düzenleme:

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoş Oranverirsem 10/9 Diyebilirim *-*

Teşekkür ediyorum ^^

Mesaj tarafımca kaldırılmıştır.

İlk önce "hoş" diyip sonradan, "uyduruk sanki" diyen birini ilk defa görüyorum.Hayatında başarılar, bir daha düzgün yorum atarsan sevinirim .

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
İFŞAAT
Öncelikle konu üzerinde kandırılmış olan @xXultimate1971Xx @Jacops @Iskefiyeli18 @bydemir06 @AleXa_FTW ye...
Ardından konuya müdahalesi için yönetim ekibi @AdexTR @Cardinal41 @ByTheEfsane_ ye...

Yapı kesinlikle çalıntıdır , kandırmaya yöneliktir.
Gördüğünüz yapı ,Fransız takımı ElysiumFire üyesi olan vubervos isimli mimarın Arcane Island adlı projesinin kopyasıdır.
Yapı linki : https://www.planetminecraft.com/project/arcane-island---by-vubervos/

@Xeronas GG .

Son düzenleme:

Azacore

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne kadar guzel oldugunu yazmaya gelmistim ama calinti oldugunu ogrenmeme mi yanayim yoksa EF ye "uyduruk" diyen adama mi guleyim bilemedim :D

Azacore

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
EF'ye uyduruk demiyor, Yapiya uyduruk diyor :) biraz beyin kullanmaya çalış plss :/
Takimin uyeleri kendi takimlarini temsil ederler, bazilarinin takimiyla cok uyumlu karakterleri tasidiklari gibi. Hakaret edip de neden cocuklasiyorsunuz anlamadim, takimda olan bir uyenin negatif bir olayla karsilasmasi tum takimi etkilemelidir, normal olan da budur zaten.

xXultimate1971Xx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İFŞAAT
Öncelikle konu üzerinde kandırılmış olan @xXultimate1971Xx @Jacops @Iskefiyeli18 @bydemir06 @AleXa_FTW ye...
Ardından konuya müdahalesi için yönetim ekibi @AdexTR @Cardinal41 @ByTheEfsane_ ye...

Yapı kesinlikle çalıntıdır , kandırmaya yöneliktir.
Gördüğünüz yapı ,Fransız takımı ElysiumFire üyesi olan vubervos isimli mimarın Arcane Island adlı projesinin kopyasıdır.
Yapı linki : https://www.planetminecraft.com/project/arcane-island---by-vubervos/

@Xeronas GG .

bunu bildirdiğin için teşşekürler