Medieval Tarzı Ada Buildi

Roi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba form üyeleri. Bu gün yeni yapmış olduğum bir buildi sizinle paylaşacağım.
Build yapmaya yeni başladığım için bazı eksiklerim ve yalnışlıklarım olabilir. Bu yaptığım ilk buildim.
Buildi 10 üzerinden puanlarsanız ve yorumlarda fikirlerinizi bildirirseniz sevinirim.
Tüm yorumları değelenirerek kendi hatalarımı eksiklerimi gidermeğe çalışacağım. Teşekkürler!

Buildin schematic formatını indirmek için tıkla.
136376
136377

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Oldukça iyi bir başlangıç. Küçük somut adımlar ardından gelecek olan büyük projeler.. Takipteyim başarılar.

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir yapı tebrik ederim.

BlockMagician

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
suda kullandığın bulut efektini adanın altında da kullanabilirsin, adan bu haliyle kötü duruyor. Sarmaşıkları direk adanın altına uzatmak genelde newlerin yaptığı birkaç anlamsız şeyden biri, adanın etrafına sarsan o yaprakları sana daha hoş bi görüntü sağlayabilir de işte, kafana göre kanka

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ellerine sağlık, tatlı bir görünümü var.

Ahmet50042

Sabret ve Devam et
En iyi cevaplar
0
çok hoş emek içeren bir tasarım olmuş.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Render kullanmadığın için ayrı teşekkür ediyoruz seni. Bu şekilde herkesin görebileceği ve keşfedebileceği şekilde gerçekçi olmuş. Gerçekçilikten kasıt oyun ile aynı şekilde olması.

Ev ve adanın çevresindeki uyum güzel. Suyun akışı ve oradaki örümcek ağlarının verdiği bulut görünümü hoş. Seni tebrik ediyorum.

Puanım %81!

Roi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Render kullanmadığın için ayrı teşekkür ediyoruz seni. Bu şekilde herkesin görebileceği ve keşfedebileceği şekilde gerçekçi olmuş. Gerçekçilikten kasıt oyun ile aynı şekilde olması.

Ev ve adanın çevresindeki uyum güzel. Suyun akışı ve oradaki örümcek ağlarının verdiği bulut görünümü hoş. Seni tebrik ediyorum.

Puanım %81!
Teşekkür ederim :)