Melang Design I Skript ve Tasarım Ekibi I Alım var !!

Rotza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 143440

HAKKIMIZDA
**Merhabalar sevgili forum üyeleri. Piyasaya yeni giriyoruz ve güzel bir ekip kurmak istiyoruz. Tasarım ve Skript konularında kendine güvenen arkadaşlarımızı bekliyoruz.

---ALIM OLAN YETKİLERİMİZ---
*Tasarımcı
*Skripter
*Discord sorumlusu

---Başvuru Formu---
Adınız:
Soyadınız:
Yaşınız:

İstediğiniz Yetki:
Discord Adresiniz:
Kaç Yıllık Tecrübeniz Var ? :

*Arkadaşlar profesyonel bir ekip kurmak istiyorum. Lütfen istediğiniz yetkide kendinize güveniyorsanız başvuru yapınız.

*Ayrıntıları Discord üzerinden konuşacağız. Başvuru yapan arkadaşlarımız "Rotza#2210" ekleyebilirler.

ReadyMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız : Kadir
Soyadınız : KONT
Yaşınız : 16
İstediğiniz Yetki : Tasarımcı - Skripter - Discord sorumlusu bu üçünüde yaptım yapabilirimde hangi alanda görev yapacağım benim için önemli değil her alanda görev yapabiliyorum.
Discord Adresiniz :
ReadyMC#0181 (Cevabı direk discord dan verin)

Kaç Yıllık Tecrübeniz Var : 7 - 8 Yıllık tecrübeye sahibim daha önce ekibim vardı bazı sorunlardan dolayı ekibimi kapatmak durumunda kalmıştım şimdi bu yazıyı görünce katılayım dedim

NOT :
2018 de bir projeye başlamıştık ama miecraftla ilgisi yok projenin tamamen bize ait unreal engine ile bir oyun tasarlıyorduk ekip kapanınca proje yarıda kaldı halen daha duruyor ekip toplanırsa yeniden projeye devam edebilriz...

Son düzenleme:

Ayhan_Samed

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Adınız: Ayhan Samed
Soyadınız: Çayhan
Yaşınız: 21
İstediğiniz Yetki: Tasarımcı - Skripter - Discord sorumlusu Bu Üçünde'de Kendi Çapımda Birşeyler yapmaktayım Kendimi Geliştirme Çabasındayım Henüz Açıkcası Ama Bir Ekibe Katılmam Benim İçin Ve Ekip İçin Daha İyi Olucağına İnaniyorum.
Discord Adresiniz: Ayhan Samed#9144
Kaç Yıllık Tecrübeniz Var ?
Bilgisayar İle Büyüdüm Diye Bilirim

Walker2371

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Walker
Soyadınız:Rand
Yaşınız:15
İstediğiniz Yetki:Tasarım Ekibi Üyesi
Discord Adresiniz:Walker is Inevitable?#9665