Merhabalar Ben RİTMİS!

Ritmis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar Ben "Ritmis"
Merhabalar, Sevgili "forumgamer" Ailesi/Topluluğu umarım iyisinizdir. Bugün Dünyam'da bir değişiklik yapıp eskide kaldığım "Blog/Forum" yazarlığına/işine dönmek istedim
Beni topluluğunuza umarım kabul edersiniz. Burada sıcak arkadaşlıklar kurup, kendimize birbirimize faydalı bilgiler paylaşmak isitiyorum. Hatam olursa affola yaptığım yanlışları Eleştirmeniz benim için gurur. :D Burada aktif bir şekilde içeriklerimi paylaşmaya bu hafta başlıyorum. Kendimden bahsedecek olursam:

Gençliğimin baharında olan ben, Hayatı normal, fazla oyun oynayan,Kimisi için şakacı kimisi için "boş" konuşmalar yapan o gruptaki çocuğum. Ne yeni ne de çok eski bir "Coder'ım" -Türkçe yazılışını bilemedim:hmm1:- Kodlama'ya bir Ağabeyim tarafından başlayıp sonradan ufak tefek kodlamalar yapmaya başladım ilgim arttı mı? Evet arttı fakat çok üşengeçim. :fp: Şu anda bir Discord Sunucu sahibi ufak tefek komutları olan bir Botum var.Başka bahsedecek olursam. Türkçe'm konusunda kusura bakmayın. Çoğu kelimeyi; Özel isimler, Kesme işareti vb. Çok yanlışım olabilir affola. Dediğim gibi beni eleştirmeniz çok önemli. Müzik tarzım "Rap" fakat çok üstat bir dinleyici değilim. Dinleyicilerine saygım sonsuz. :tamam: Oyun listemden bahsedecek olursam: Minecraft,Assasins Creed: Oddysey, The Witcher,tarzı oyunlar. Daha çok survival diyebiliriz. Kendinize çok iyi Bakın.
İYİ FORUMLAR...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hoş geldin, iyi forumlar dilerim.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Hoşgeldin diyelim. Dolu dolu, iyi bir izlenim aldım senden. Başarılar dilerim!