Merhabalar, bir fikrim var.

Böyle bir faction sunucusuna gelir miydiniz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
(Not: Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım. Doğru yere modlar taşır ise çok sevinirim. Teşekkürler.)

Merhabalar, öncelikle kendimi tanıtmam gerekir ise ben Kayra. 19 yaşındayım, üniversite okuyorum. Çok detaya inmeyeceğim, 2010-2019 yılları arasında minecraft sunucusu içerisindeydim ve döneminin başarılı sunucularından olan "IceMC", "IceNW", "WannaPlay" ve "NameLess" gibi sunucuların sahipliğini ve kuruculuğunu yaptım. Şu anki sunucuların bir çoğunun durumunu biliyorsunuz, hepsi resmen kopyala yapıştır sunucu oldu veya en kolay biziz yarışına girdi ve bu beni gerçekten aşırı rahatsız ediyor. Bir dönem sunucu açma planım var. Faction üzerine olsa da öyle OP bir faction değil. Daha çok emek vererek gelişebileceğiniz, sunucunun bir hikayesinin olduğu, kaliteli ve uğraşılmış bossların olduğu, dungeonların olduğu ve eğlenceli, özgün eventlerin olduğu bir sunucu açmayı düşünüyorum. Sunucunun sürümünü de bir sorun çıkmaz ise 1.16 (O anki son sürüm) yapmayı düşünüyorum. Sizlerin görüşünü almak istiyorum bu konuda. Böyle bir sunucu açsam gelir miydiniz, oynamak ister miydiniz acaba? İster fikirlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz isterseniz de konunun üstünde açtığım ankete katılabilirsiniz. Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim, sağlıcakla kalın.

Spac

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düşünmek ve icraate dökmek çok farklı şeyler. Umarım düşündüğünüz şekilde özgün ve kaliteli bir sunucu oluşturup sektöre katkı sağlarsınız. Biz 14 aydır uğraşıyoruz daha hedeflediğimiz seviyeye gelemedik özgünlük uğraş istiyor : )