Metin 2 Kendi Kendine Kapanıyor

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
gamer.png

Hos_Geldin_-_Aydn_KACMAZ.png

Metin 2 Kendi Kendine Kapanıyor

Merhaba forumun kadim üyeleri, bu konuda size Metin 2 Kendi Kendine Kapanıyor olayını anlatacağım ve çözmeye çalışacağız.
Arkadaşlar tekrardan Pyungmoo kokan bir gün ile sizlerleyiz.
Bakalım bu gün sorunu çözebilcek miyiz kadim dostlar ?

Gloinsel Çözüm 1 :
Arkadaşlar genellikle bu sorun anti-logger gibi programlar veya virüs programları engelleyebilir fakat Metin 2 dosyanızda eksiklik olabilir daha sıkıntı bir şey.
Arkadaşlar ilk olarak Anti-logger programı varsa kapatmalısınız eğer yoksa virüs programını kapatmalısınız eğer hata çözülüyorsa her seferinde oyuna girmeden önce kapatmalısınız bu dediklerim olmazsa Güvenlik Duvarı'nı kapatmanız gerekebilir.

Gloinsel Çözüm 2 :
2. Çözüm ise arkadaşlar oyunu Program Ekle Kaldır ile oyunu direk siliyoruz. Daha sonra ise Başlat yerine geliyoruz ve Metin 2 yazıyoruz Metin 2 ile ilgili çıkan her dosyayı siliyoruz. Bundan sonra Program Files'a girerek Metin 2 Klasörünü buluyoruz ve içindeki her şeyi siliyoruz daha sonra da klasörü siliyoruz. Bu olayları yaptıktan sonra arkadaşlar Anti-logger ve virüs programlarını kapatarak tekrardan oyunu yüklüyoruz.

Gloinsel Çözüm 3 :
Arkadaşlar bu çözüm çalışmaz ise bilgisayarda virüs programlarını ve anti-logger programını siliyoruz. Daha sonra bilgisayara format atıyoruz virüs programı olarak daha sonradan Esed NOD Serilerini tavsiye ederim en güzel virüs programlarındandır.

Metin2.png

Diğer Metin 2 Konularım :
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-log-hatasi-coezuemue.372126/
forum.gamer.com.tr/konu/metin2-create_no_appropriate_device-hatasi-coezuemue.371428/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-hangi-item-hangi-efsun.371387/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-demircinin-el-kitabi-ne-ise-yarar.370759/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-balik-tutma-taktigi.370623/
forum.gamer.com.tr/konu/metin2-m-fiyatlari.369893/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-kolyeler.369821/

Evet forumun kadim üyeleri, bu konuda sizle Metin 2 Kendi Kendine Kapanıyor hatasını çözdük. İyi forumlar !​

Son düzenleme: