Metin 2 Log Hatası Çözümü

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
gamer.png

Hos_Geldin_-_Aydn_KACMAZ (1).png

Metin 2 Log Hatası Çözümü

Arkadaşlar Metin 2'yi bilen bilir. Daha ilk başlangıçta çalan o güzel muhteşemem müzik. Pyungmoo'da sessizce dolaşırken ansızın gelen müzikler, kurt köpeklerinin havlaması, yanından güçlü biri geçince abi bir kere versene yazdığımız zamanlar... Belki halen oynayan vardır benimde arada başlayasım gelmiyor değil. Geçelim şimdi bu log hatasını çözümlemeye. Arkadaşlar 2 tane log hatası var diye biliyorum ben Metin 2'de ondan şimdi ilk hatamız olan system.pr hatası ile başlıyoruz.
Metin2-log-hatası-çözümü-resimli-anlatım-1.png
metin2createnohatasi.jpg

System.pr Log Hatası Çözümleri :

1.Gloin Usta Çözümü :

İlk olarak Bilgisayarımızda bulunan Metin 2 Klasörümüzü buluyoruz. Klasöre girdikten sonra ''pack'' adlı dosyayı buluyoruz. İçinde bulunan locale_add.tr adında bir log bulunuyor onu siliyoruz. Geri Dönüşüm Kutusundanda siliyoruz ve oyuna tekrar girmeyi deniyoruz. Fakat oyuna Masaüstünde bulunan Metin 2 değil klasörde bulunan Metin 2 ile giriceksiniz.

2.Gloin Usta Çözümü :
Buna neden olan diğer bir sorun olabilir buda pack dosyasının tam olarak güncel olmamasıdır. Bunun için pack dosyasını silebilirsiniz. Daha sonra oyuna girmeyi denerseniz muhtemelen kendisi otomatik güncelleştirme yapacaktır tamamı güncelleştirilmeden sakın bir şey yapmayın. Eğer güncelleştirmez ise silip tekrardan yükleyebilirsiniz.

3.Gloin Usta Çözümü :
Game Booster gibi programlar kullanabilirsiniz. Bunlar fazla işe yaramayabilir ama denemekten zarar olmaz bence kadim dostlarım.

4.Gloin Usta Çözümü :
Combofix adlı programı yükleyip boş logları ve virüsleri silerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Metin2.png

create_no_appropriate_device Hatası Çözümleri :

1.Gloin Usta Çözümü :
Arkadaşlar Windows 10 kullancılarında karşıya çıkan bir sorundu bu hata. Metin 2 adlı oyunumuza sağ tıklayıp Uyumluluk Sorunu Gidermeye tıklıyoruz daha sonra devam ederek bize önerilen uyumluluk ile tekrardan oyuna giriş yapıyoruz sorununuz bu çözüm ile çözülebilir.

2.Gloin Usta Çözümü :

Evet arkadaşlar bugün sizinle birlikte Metin 2 Log Hatalarını ve sorunlarını çözdük. İyi forumlar !

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    6.4 KB · Görüntüleme: 793
Son düzenleme:

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
İlk 10 dakika mesajı benden haha...