Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
gamer (1).png

Hos_Geldin_-_Aydn_KACMAZ (1).png

Merhaba forumun kadim üyeleri, bu konuda size Metin 2 Oyundan Atma Sorunu Çözümünü anlatacağım.
Pyungmoo kokan bir gün daha neysee başlayalım dostlar..

Gloinsel Çözüm 1 :
Arkadaşlar ekran kartınız ısınmış olabilir veya driver'ı bozulmuş olabilir. Yani ekran kartında sıkıntı olabilir kısacası veya bilgisayarın kasası tozlanmış olabilir bu oyundan atmaya neden olan çok önemli sebeplerden birkaçıdır. Tozlanınca zaten dayanamayıp direk oyun kapanır. Bunun için kasayı tamamen yenilemeniz. Eğer anlıyorsanız kendiniz çıkarın ekipmanları temizleyin, bir sorun var mı bakın, süpürge ile tozları çekin. Eğer bilmiyorsanız yakınınızdaki bir bilgisayarcıya götürerek yaptırabilirsiniz düzelme oranı çok yüksektir. Zaten arada bilgisayarınızı açıp temizlemeniz lazım ona bir bebek gibi şefkat göstermelisiniz ^_^

Gloinsel Çözüm 2 :
Arkadaşlar bu sorun bir diğer nedenden kaynaklanıyor olabilir. Virüs programları buna neden oluyor olabilir arkadaşlar. Virüs programları yüzünden oyundan atılma sorunu mevcut. Bunu çözmenin yolu ise Virüs programlarını oyun oynarken devre dışı bırakabilirsiniz veya Oyun Modu'na alabilirsiniz. Veyahut Güvenlik Duvarınızıda bunun yanında devre dışı bırakabilirsiniz. Bunlar sorununuzun gitmesini sağlayabilir arkadaşlar.

Gloinsel Çözüm 3 :
BitDefender adında bir program var forumun kadim üyeleri, benim yakın arkadaşım bu programı kullanarak olayı tamamen çözdü. Bu program oyundan atma sorununa çözümlerden birisi indirerek kullanabilirsiniz.
gezginler.net/indir/bitdefender-antivirus-plus.html
Evet linkini tam yukarıda verdim arkadaşlar indirerek kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra GameBooster adlı programda bu olaya çözüm olabilir diye düşünüyorum bu oyun değil ama diğer oyunlarda işe yarar bir çözüm olarak kullandım bu oyundada olabilir.

Gloinsel Çözüm 4 :

Metin2_Turkey adlı klasörün içinde errorlog diye bir dosya var onu silebilirsiniz. Silenler var ve oyuna girdim diyorlar denemekte fayda var.

Gloinsel Çözüm 5 :
Arkadaşlar bu sorun Steam'den Metin 2 oynayanların daha çok başına geliyormuş. Eğer Steam'den oynuyorsanız Steam'deki oyunu silin ve GameForgeLive sitesinden indirin oyunu böylelikle sorun çözülebilir.

Gloinsel Çözüm 6 :
Modeme reset atabilirsiniz bu çözüm fazla işe yaramaz ama yarıyor diyenler var kadim dostlar.

Gloinsel Çözüm 7 :
Bilgisayara format atın. İşe fazla yaramaz ama bu dediklerimin hiçbirisi olmuyorsa deneyebilirsiniz.

Metin2.png

Diğer Metin 2 Konularım :
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-log-hatasi-coezuemue.372126/
forum.gamer.com.tr/konu/metin2-create_no_appropriate_device-hatasi-coezuemue.371428/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-hangi-item-hangi-efsun.371387/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-demircinin-el-kitabi-ne-ise-yarar.370759/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-balik-tutma-taktigi.370623/
forum.gamer.com.tr/konu/metin2-m-fiyatlari.369893/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-kolyeler.369821/

Evet forumun kadim üyeleri, bu konuda size Metin 2 Oyundan Atma Sorunu Çözümlerini gösterdim. İyi forumlar !​