Metin2 Bakım Günleri

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali

532453979914706837cfc20b640475a8.jpg

Metin2 Bakım Günleri
Merhaba, bu konumda sizlere Metin2`nin bakım günlerinden bahsedeceğim iyi okumalar!

Metin2`de de her oyunda olduğu gibi bakım günleri vardır. Bu nedenle oyun kapatılıp, birkaç saat veyahut gün onarım yapılır yahut bir şeyler eklenir. İşte sizlere bu konumda bakım günlerinden bahsedeceğim. Metin2 rol yapma oyunudur. Oyunun başlangıcında 5 tane karakter seçme hakkımız bulunuyor bu karakterleri sizlere sunayım. "Savaşçı, Ninja, Şaman, Sura, Lycan" Savaşçı karakteri fiziksel hasara yönelik bir karakterdir eğer eşyalarınız sağlam ise ve karşınızda da Savaşçı bulunuyorsa rahatlıkla kesme şansınız var. Ninja karakteri çok hızlı ok atabilir, ayrıca hızlı ve çeviktir. Şaman karakteri büyüye yönelik bir karakterdir. Fazla fiziksel hasar vermese`de büyü gücü çok, çok yüksek olan karakterlerden biridir. Sura karakteri ise çok karmakarışık bir karakterdir. Hem fiziksel hem de büyü gücü olarak çok efsanevi bir gücü vardır. Fakat, oynaması zordur. Ben bile 5-6 yıldır Metin2 oynamama rağmen hâlâ bu karakteri zar zor oynuyorum. Lycan karakteri ise bir kurttur oynanışı zor olan karakterlerden biridir. Eşyalarınızı sağlam yaparsanız Lycan ile çok büyük hasarlar vurabilirsiniz. Nedense Lycan'ın görüntüsünü görünce aklıma Wolfteam geliyor. Karakterleri sizlere tanıttıktan sonra şimdi gelelim bakım günlerine.

Bakım Günleri Ve Saatleri
Genellikle haftalık rutin olarak çarşamba günü bakım yapılıyor. Bu bakımda ya oyundan bir şey siliniyor, ya bir şey ekleniyor yahut onarım vs. yapılıyor eğer veritabanı açıldığında oyunda bulunursanız hesabınız yasaklanıyor. Bu nedenle bakım günü vereceğim saatler arası asla hesabınızı açık bırakmayın. Aksi taktirde ceza yeme şansınız bulunuyor. Halihazırda 2018 yılına girdik ve yeni haftadan bakımlar başlandı.

• 51. Hafta Tarih 20.12.2017 Saat 11.45 sularında 2017 yılının son bakımı yapıldı. Bu bir standart bakımdı her zaman yapılan rutin bakımlardan ne bir şey eklendi, ne bir şey silindi. 52. Hafta bakım yapılmadı, nedenini Metin2 ekibi açıklamadı.
  • 1. Hafta Tarih 03.01.2018 Saat 11.45 sularında 2018 yılının ilk bakımı yapıldı. Bu bir standart bakımdı her zaman yapılan rutin bakımlardan ne bir şey eklendi, ne bir şey silindi.

Teşekkürler
Konumu okuduğunuz için teşekkürler, umarım sizlere faydası dokunmuştur iyi forumlar!

maxresdefault.jpg

Moderatör tarafından düzenlendi:

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
güzel bilgi yalnız surayı kullanması zor değildir hatta aksine daha çok kolaydır yakındövüş ninja ve zihinsel savaşçı kullanması zordur, zordan kastım ninjada adama taklayı getirmesi az zordur ve zihinsel savaşçıdada skilini çok kaçırırsın. Yalnız sura attıgın direk adama gider ve zeka efsununa bayılır.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
güzel bilgi yalnız surayı kullanması zor değildir hatta aksine daha çok kolaydır yakındövüş ninja ve zihinsel savaşçı kullanması zordur, zordan kastım ninjada adama taklayı getirmesi az zordur ve zihinsel savaşçıdada skilini çok kaçırırsın. Yalnız sura attıgın direk adama gider ve zeka efsununa bayılır.
Sura'nın kullanımından kastım yeteneklerini açmak, hangi yeteneği seçeceğin filan karıştırıcı iş. Mesela savaşçıda Zihinsel Bedensel seçiyorsun direk yeteneklerini alıyorsun fakat Sura`da daha farklı. Yorumun için teşekkür ederim bu arada. :)

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sura'nın kullanımından kastım yeteneklerini açmak, hangi yeteneği seçeceğin filan karıştırıcı iş. Mesela savaşçıda Zihinsel Bedensel seçiyorsun direk yeteneklerini alıyorsun fakat Sura`da daha farklı. Yorumun için teşekkür ederim bu arada. :)
hayır sen savaşçı oynamızsın ondan karıştırıcı gelir :)

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Galiba ondan, sen yorumu attıktan sonra Sura rehberi izledim ve Sura hesabı açtım fazla zor gelmedi. :)
kafana takıla yerleri sorabilirsin metin2 yi 2.serverinden beridir oynayan bir insanım gerek hilesiyle gerek botuyla hepsinden anlarım ama şu an tr okadar kötübir durumdaki pvp yi tercih ediyorum