Metin2 Depo Şifresi Sıfırlama, Değiştirme

Alharu

İlerlemenin sırrı başlamaktır.
En iyi cevaplar
20
Ruh hali
1570059_o46c8.png

Metin2 Depo Şifresi Sıfırlama, Değiştirme

Merhaba, Metin2 depo şifrenizi unuttuysanız ve sıfırlamak / değiştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

DEPO ŞİFRESİ NASIL SIFIRLANIR?
Adım 1:
Metin2 depo şifrenizi sıfırlamak için bilgisayarınızda bulunan Gameforge Clientinden hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sol üstteki kütüphaneye girin ve sol tarafta gözüken oyunlardan Metin2'ye tıklayın. Açılan pencereden kullanıcı adınızın hemen sağ tarafında bulunan aşağıdaki fotoğrafta kırmızı ok işareti ile gördüğünüz ayarlar simgesine tıklayın.

Screenshot_1.png

Adım 2: Açılan pencerede oyun hesabı bölümünden hangi hesabınızın depo şifresini değiştirmek istiyorsanız o hesabınızın kullanıcı adının sol tarafında bulunan aşağıdaki fotoğrafta kırmızı ok işareti ile gördüğünüz ayarlar simgesine tıklayın.

Screenshot_2.png

Adım 3: Ayarlar simgesine tıkladığınızda Google üzerinden Metin2'nin kendi hesabınızın ayarlarını değiştirebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Açılan bu sayfada isterseniz EP satın alabilir, tüm karakterlerinizin bir listesini görüntüleyebilir, arkadaşlarınızı davet edebilir ve davet ettiğiniz arkadaşlarınızın bir listesini görebilir, depo şifresini sıfırlayabilir, karakter silme kodu alabilir ve hesabınızı silebilirsiniz. Bu konumuz depo şifresi unutma olduğundan açılan bu sayfada aşağıdaki fotoğrafta kırmızı ok işareti ile gördüğünüz "Depocu: Depo şifresi iste!" kısmına tıklıyoruz.

Screenshot_3.png

Adım 4: Açılan pencerede "Gönder" butonuna tıklayın. Daha sonra Gmail hesabınıza giriş yaparak depo şifrenizi sıfırlamak için gelen e-postaya girin. Depo şifresinizi sıfırlamak için gelen e-postada bulunan aşağıdaki fotoğrafta kırmızı ok işareti ile gördüğünüz "İşlemi tamamlamak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıkla:" yazısının aşağısındaki bağlantı linkine tıklayın.

Screenshot_4.png

Not: Bu e-postadaki bağlantı süresi 1 saattir. Eğer 1 saat dolarsa bağlantı linki geçersiz olur ve çalışmaz. Bunun için tekrardan başka bir e-posta almanız gerekir.

Adım 5: Açılan pencerede gördüğünüz gibi depo şifreniz varsayılan(000000) hale dönüştü ve artık deponuza erişebilirsiniz.

Screenshot_5.png

Depo şifrenizi değiştirme işlemini ise oyun içerisindeki Depocudan gerçekleştirebilirsiniz. Eğer tekrardan depo şifrenizi unutursanız aynı adımları tekrardan uygulayabilirsiniz. Depo şifrenizi sıfırlamak için Google'den gördüğünüz başka Metin2 sitelerine inanmayın ve o sitelerden hesabınıza kesinlikle giriş yapmayın. Aksi halde hesabınızı çaldırabilirsiniz. Şu anda depo şifrenizi güvenli bir şekilde sıfırlamanın yolu bu şekildedir.

İyi forumlar!

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    192.6 KB · Görüntüleme: 432
Son düzenleme:

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali