Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Metin2 Destan Sunucusu Promo Kod Dağıtımı

sw0rdlion

Yeni Doğmuş
Yeni açılan Destan sunucusu için Promo kod dağıtımı yapılıyor. Promo kod içindekiler:

• Beyaz Aslan x 1 Adet (8 saat): Nadir binek, tecrübe puanını %30 arttırır.
  • Rufus Mührü x 1 Adet (2 gün): Kurt yavrusu Rufus’u çağırır.
  • Hız İksiri x 25 Adet (30 dk.): Hareket hızı 60 puan artar.
  • Yeşil Efsun x 5 Adet: Seçtiğiniz silah ya da zırhın bonuslarını siler ve yenilerini ekler (max. seviye: 40).
  • Yeşil Güç x 5 Adet: Seçtiğiniz silah ya da zırha yeni bonus ekler (en fazla 4 bonus, max. seviye: 40).
  • Şehre Dönüş Kağıdı x 5 Adet: Köye ışınlanmanızı sağlar.
  • Güneş Özütü (O) x 5 Adet: HP’nizi otomatik olarak yeniler (3.000.000 HP içerir).
  • Ay Özütü (O) x 5 Adet: SP’nizi otomatik olarak yeniler (3.000.000 HP içerir).
  • Araştırmacının Özütü x 3 Adet: Toplanan araştırma nesnelerinin kalitesini ve kabul edilme ihtimalini artırır.
  • Yükseliş İksiri x 5 Adet (3 saat): Kullanıldığında %100 daha fazla tecrübe puanı toplanır.
Promo kodlarınızı buradan alabilirsiniz: Metin2 Destan Sunucusu, Özel Promo Kod Dağıtımı

Son düzenleme:

OGcan1997

Sudan Çıkmış
Yeni açılan Destan sunucusu için Promo kod dağıtımı yapılıyor. Promo kod içindekiler:

• Beyaz Aslan x 1 Adet (8 saat): Nadir binek, tecrübe puanını %30 arttırır.
  • Rufus Mührü x 1 Adet (2 gün): Kurt yavrusu Rufus’u çağırır.
  • Hız İksiri x 25 Adet (30 dk.): Hareket hızı 60 puan artar.
  • Yeşil Efsun x 5 Adet: Seçtiğiniz silah ya da zırhın bonuslarını siler ve yenilerini ekler (max. seviye: 40).
  • Yeşil Güç x 5 Adet: Seçtiğiniz silah ya da zırha yeni bonus ekler (en fazla 4 bonus, max. seviye: 40).
  • Şehre Dönüş Kağıdı x 5 Adet: Köye ışınlanmanızı sağlar.
  • Güneş Özütü (O) x 5 Adet: HP’nizi otomatik olarak yeniler (3.000.000 HP içerir).
  • Ay Özütü (O) x 5 Adet: SP’nizi otomatik olarak yeniler (3.000.000 HP içerir).
  • Araştırmacının Özütü x 3 Adet: Toplanan araştırma nesnelerinin kalitesini ve kabul edilme ihtimalini artırır.
  • Yükseliş İksiri x 5 Adet (3 saat): Kullanıldığında %100 daha fazla tecrübe puanı toplanır.
Promo kodlarınızı buradan alabilirsiniz: Metin2 Destan Sunucusu, Özel Promo Kod Dağıtımı
SLM KARDEŞ BEN OYUNA ŞİMDİ BAŞLADIM BEN EMEKÇİ BİR İNSANIM BANA KOD VERMİSİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜLER..

OGcan1997

Sudan Çıkmış
SLM KARDEŞ BEN OYUNA ŞİMDİ BAŞLADIM BEN EMEKÇİ BİR İNSANIM BANA KOD VERMİSİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜLER..