BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali

Metin2 hakkında kısa bir bilgi
Metin2, orijinal olarak Ymir Entertainment (şimdiki Webzen Games) tarafından geliştirilen ve orijinalde 2004'te Kore'de piyasaya çıkan, Çok Oyunculu Bir Rol Oynama Oyunu (MMORPG)'dur. O tarihten beri birçok Avrupa ülkesinde ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Gameforge 4D GmbH, Singapur'da TEC Interactive tarafından yayınlanmıştır. Diğer diller Asya dillerinde mevcuttur.

Sınıflar
Oyuncular beş kategoriden birinde yer almayı seçebilir: Savaşçı, Shaman, Ninja, Sura veya Wolfman (2014'te eklendi). Her sınıfın içinde oyuncu uzmanlaşabilecekleri alt sınıflar bulunur. Her sınıf Wolfman hariç 2 cins içerir.

Oynanış
Metin2, birçok MMO oyununda kullanılanlara benzer bir oyun sistemi sunmaktadır. Deneyim puanı, oyuncu her bir canavar öldürdüğünde (leveline uygun) veya bir NPC' den bir görev tamamladığında kazanılır. Oyunun savaşı güç sistemine dayanıyor, oyuncu karakteri vurmak istediğinde her defasında boşluk tuşunu vurman yada basılı tutman gerekir. Aynı zamanda karakterin de onu takip eden tek bir canlıya sürekli olarak saldırmasına izin veren otomatik bir dövüş özelliği var. Stamina özelliğimizde vardır savaş' dan çıktık' dan sonra manamızın altında bulunan sarı çizgi gittikçe azalır ve karakter yorulur ve yürümeye başlar buda sizin için başkalarına karşı savunmasız bırakabilir. Eğer yaratık bir başka yaratığın içinden geçerse, karakteriniz içinden geçilen karaktere vuracaktır. Oyuncu, normal saldırı yaparken aynı zamanda yetenek (skill)'de basarak karşınızdaki yaratığa veya oyuncuya daha fazla vurursunuz.

Sistem gereksinimleri
Minimum
İşletim sisteminiz Win 7, Win 8 olmalıdır. CPU en az Pentium 3 1GHz olmalıdır. Ram en az 521MB olmalıdır. Sabit disk alanı en az 2GB olmalıdır. Ekran kartınız en az 32MB Ram' den daha yüksek ekran kartı olmalıdır. Ses kartı ise DirectX 9.0 desteği olması lazım.

Önerilen
İşletim sisteminiz Win 7, Win 8 olmalıdır. CPU Pentium 4 1.8GHz olmalıdır. Ram 1GB olmalıdır. Sabit disk alanı 3 GB olmalıdır. Ekran kartınız 64MB RAM' den fazla ekran kartı olmalıdır. Ses kartı ise DirectX 9.0 desteği olması lazım.

Oyunu kendi sitesinden indire bilirsiniz.

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Gereksiz konu çünkü;
Metin 2 zaten Türk Erkek Çocuklarının DNA'sında saklı olan bir bilgidir.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Wolfman ne lan

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Yorumlarınıza hepsine katılıyorum bu hariç;
Gereksiz konu çünkü;
Metin 2 zaten Türk Erkek Çocuklarının DNA'sında saklı olan bir bilgidir.
aslında ilk dediğine katılmıyorum yani "Gereksiz konu demesine;" iyi anlamda da emiş olabilirsin eğer ben yanlış anlamışsam kusura bakma. biz forumda eksik kalması diye yazdık. yorumlarınız için teşekkürler.