Metin2 Mobile İndir

Spac

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Konu1.png

Metin2 Mobile İndir

Kimine göre pişmanlık, kimine göre ayrıcalık. Hayatımı mahveden ama yinede bırakamadığım bir oyun : Metin2. Okula gidiyorum diyerek evden çıkıp internet kafelerde metin2 oynayan kaç kişiyiz? Ya da ders kitabına dolunay kılıcı çizmeyen var mı? Şahsen bu oyun yüzünden büyük sıkıntılar yaşadım ama bir türlü vazgeçemiyorum. Metin2 bırakılmaz ara verilir derler ya, gerçektende öyle ne kadar başınız yansa da dönüp dolaşıp tekrar geliyorsunuz. Bende döndüm dolaştım ve geldim yine metin2 ile ilgili bir konuya.

Bu konuda Metin2 Mobile'a dair bilgi verip nasıl indirebileceğinize değineceğim. Herkese selamlar ben Spac.

Metin2 Mobile Nedir

Popu Games'in çıkardığı Metin2 Mobile bildiğimiz metin2 oyununun mobile uyarlanmış halidir. Bir hayli eksiği olmasına rağmen sürekli güncelleme alan Metin2 Mobile her geçen gün gelişiyor ve eksiklerini tamamlıyor. Oyunda şimdilik tek bir sunucu -international server- bulunuyor. Ülkelere özel sunucu açılması için oyunculardan destek talep ediliyor. Tahmin edeceğiniz gibi bu destek kullanıcı yorumu değil. Paypal üzerinden her bir özel sunucu için 10.000 euroluk bir havuz oluşturulmuş. Bu havuzlarda biriken para hedeflenen miktara geldiği zaman yeni sunucuların da açılması muhtemel. Şuna da değinmek gerekir ki Metin2 Mobile lisanssız bir metin2 oyunu olduğu için yakın gelecekte hukuki yollar ile kapanmaya zorlanabilir.

Metin2 Mobile Nasıl İndirilir

Metin2 Mobile telif hakları nedeniyle Google Play Store'a uygulamasını koyamıyor. Kendi websitesi üzerinden kolay bir şekilde apksını indirebilirsiniz. Önemli bir hatırlatma yapalım; oyuna giriş yapabilmeniz için Google Play Store üzerinden yine Popu Games'e ait olan Dc Creator adlı bir uygulamayı indirmelisiniz. Bu uygulamaya kayıt olup video izleyerek puan kazanıyorsunuz ve bu puanı kullanarak Metin2 Mobile oyununa giriş yapabiliyorsunuz.

metin2-mobile.com

Yazımın sonuna geldim umarım sizleri sıkmadan anlatabilmişimdir. Bir başka yazıda görüşmek üzere sağlıcakla kalın, selamlar.

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu gerçekse yer yerinden oynar

Spac

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir hayli eksiği var şu an alpha aşamasında. Güncellemeler tamamlandığında eğer ki telif yüzünden kapanmazsa güzel bir ortam oluşabilir : )

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgisayarda ömrümü yedi bitmedi bırak artık beni bıraak :D

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu ismi kullanmak için izin almadılarsa ve aynı oyun grafikleri ve özelliklerini içeriyorsa bir kaç aya böyle bir oyun kalmaz.

Spac

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunun ilk çıkış tarihini bulamadım ama 1 seneden daha uzun bir süre olmuş çıkalı. Şimdiye kadar kapanmadı ise bir sorun yaşayacaklarını sanmıyorum. Tek sıkıntıları play store gibi resmi ortamlarda yayınlayamazlar buda tabii ki reklam açısından büyük problem yaratır.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yalnız oynanması bayağı zor olur.