Metin2 Skill Sıfırlama

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali

styleLogo-32d2048a3901e9fdf958b73f0f0feda45b2385bb.png

Metin2 skill sıfırlama
Öncelikle herkese merhaba,
Metin2 de hepimizin bildiği üzere hatalar yapabiliyoruz beceri alırken, statü verirken veya beceri + verirken. Bu gün sizlere bunları nasıl düzeltebileceğinizi öğretmek istedim.

Metin2 beceri değiştirme ve eksiltme nasıl olur ?
Metin2 beceri değiştirme nasıl olur ?

Öncelikle sizlere beceri değiştirmeyi anlatmak istedim beceri değiştirme 30 level üstü olmamaktadır o yüzden dikkatli bir seçim yapın ve ona göre ilerleyin diyelim ki 20 level oldunuz ve bu zamana kadar bedenselde oynadınız ve bedenselden sıkıldınız veya hiç sevmediniz yaşlı kadına gidip becerinizi sıfırlayıp zihinsele dönebilirsiniz fakat leveliniz ne kadar yüksek ise sizden o kadar fazla para alacaktır o yüzden biraz para biriktirseniz iyi olacaktır.

Metin2 Beceri eksiltme nasıl olur ?
Öncelikle aslında eksiltme demeyelim de sıfırlama diye biliriz fakat sadece 1 becerinizi sıfırlar ve size 17 puan geri verir kitaplardan aldığınız puanları yok eder. Bu eşyanın adı "Beceri sıfırlama kağıdı" dır. Eşyamız 49 ep (Ejderha parası) ile alınmaktadır yani gerçek para ile alınır. Dikkat edin becerinizi sıfırlarken tablodan seçeceğiniz için yanlış basabilirsiniz o yüzden dikkat ediniz.

Metin2 Statü sıfırlama ve eksiltme nasıl olur ?
Metin2 statü sıfırlama nasıl olur ?

Bildiğiniz üzere bazı oyuncular oyunu bilmeden ve bilgi sahibi olmak istemeden kafasına göre statü dağılımı, beceri dağılımı yapa biliyor sizlere beceri sıfırlamayı anlattım şimdi ise sizlere statü sıfırlamayı anlatacağım statü karakteriniz daha güçlü olabilmesini sağlayan etkenlerdir bu etkenler "hp (vıt), mana (ınt), güç (str) ve dex (savunma)" olmak üzere 4 e ayrılır bunlara bilinçsiz şekilde veren arkadaşlarımız oluyor işte bu zaman "Statü sıfırlama kağıdı" devreye giriyor. Metin2 ana sayfasından nesne marketinden 79 ep (ejderha parası) ile alınan sizin tüm statülerinizi sıfırlar ve size statüleriniz geri verir ve tekrar dağılım yapa bilirsiniz.

Metin2 statü eksiltme nasıl olur ?
Bildiğiniz üzere metin2 de kan hapı adı verilen bir eşya var bu eşyayı genel olarak pek kişinin bilmediğini var sayıyorum. Kan hapına sağ tıklandığında önünüze bir pencere açılır ve sizi seçtiğiniz bir statüden 1 puan eksiltir ve o puanı size geri verir sizde başka bir statüye o puanı verebilirsiniz. Kan hapını oyun içerisinde oyuncu pazarlarında bulabilirsiniz veya eşyayı düşürebilirsiniz.

Kan hapı hangi metinden düşer ve hangi sandık'dan çıkar ?
  • Metin: Kıskançlık metini, Katil metini ve Hırs metini.
  • Sandık: Ork reisi sandığı, Dokuz kuyruk sandığı, Dev çöl kaplumbağası sandığı

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
mt2 anılarım depreşti ;(
ah ulan mt2 ne zamanımızı çaldın...

knight ta var tabii ki

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Knight bana çok karışık geldiği için oynayamamıştım :)