Metin2 Steam

AcarPLSK

Welcome to the cyber world!
En iyi cevaplar
0

'Metin2 steam'

Merhaba değerli forum üyeleri, bugün steam'in Metin2'yi almasına deyineceğiz. Ee steam oyunu aldı. Bizim hesaplar ne olacak? Sizin hesaplara hiçbir şey olmaz. steam yeni bir hesap kurar. Fakat Metin2 hesabınızla steam Metin2 hesabınızı ilişkilendiremezsiniz. Bu özellik yakında eklenecektir. Peki ya Metin2'yi nereden oynayacağız? Her iki yerdende oynayabilirsiniz. (steam, Metin2 Patcher) Bize ne faydası oldu peki bunların? Daha kolay ve sade bir oyun sunar. Her girişte oturum açmanıza gerek yoktur. Bu kadar iyi olamaz kötü yanı nedir? Kötü yanı iste oyunu yeniden indirmek zorunda olmanız. steam için yeni sunucu açılacak mı? Hayır açılmayacak. Orjinal sunuculardan oynanacaktır. EP değerlerinde değişiklik olacak mı? Hayır bütün değerler eşit olacaktır.

Trailer;

AdrianDav

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah nerde o eski metin2 ... Yıllardır oyunu sata sata bitiremediler. Belki ağır eleştiriyorum ama bu bir gerçek. Her tarafta yang satıcıları dolaşıyor, peki bu "sınırsız yang satma özelliği" olan yang satıcıları bu yangları nereden buluyor?
İkinci olarak bu hilelere neden çözüm bulunamıyor?
Her şeyi geçtim neden herkesin istemesine rağmen 2008-2009 ayarında bir sunucu açılamıyor? Kısacası çocukluğumun harikası metin2, artık yok.

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah nerde o eski metin2 ... Yıllardır oyunu sata sata bitiremediler. Belki ağır eleştiriyorum ama bu bir gerçek. Her tarafta yang satıcıları dolaşıyor, peki bu "sınırsız yang satma özelliği" olan yang satıcıları bu yangları nereden buluyor?
Her şeyi geçtim neden herkesin istemesine rağmen 2008-2009 ayarında bir sunucu açılamıyor? Kısacası çocukluğumun harikası metin2, artık yok.
Sonuna kadar katılıyorum. Yeni sunucular açılsa harika olur. Geçen tekrar yüklemek istedim. Bir level adam yok ortada. Eski samimiyet kalmamış. "Abi beni kasar mısın?" diye mesajlar artık yok. Gece gece hüzünlendim...

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
PvP den dunyanin parasini kirip tr den ep aliyorlar onlardan kazandiklarini bi de tr de satiyorlar

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi