METRO CARFT - Taş Kırarken Coin Çıkması KoyluTakas Market Ipeksi Spawner Takım! [ 4 GB ] +45 Online İle Aktifiz !!

UstaBeyx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Swnin 4 GB Olması Kötü.Rehber Kadrosu Berbat Deneme Rehber yok kit için rehberlik isteyenler var.Kurucu İlgisi Yok.Host Kötü Bot Ve DDos da kolay çöker.Konu Düzeni Kötü.Buildler Orta Derece Copy Paste Yapılmış Gibi.Normal Bir Survival Swden Fazla Farkı yok.Copy Paste yapmaya üşenen kurucu var.Oyuncu Memnuniyeti düşünülmüyor.Sw 1 Ay Durucak gibi.Bİr Sonraki ay isim değiştirip yeniden açar
En Kısa zaman içerisinde dediklerin degerlenecekdir YORUMUN İÇİN SAGOL

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rehberler kötü kadir denen rehberin yetkisini alıcakmısınız artık 3 ss attım alın artık rehberler yüzünden oyun oynayamıyoruz !! yoksa oynanmaz

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ve saat 13de oylama bitcek dedi 13 de hile yasaklanması gerekiyordu ama bitmedi birisi yan çar açıp hile serbest olsun dedi ustada akşam bitirdi oylamayı haksızlık var hileyle oynanmıyor 10 üzerinden 5 hile giderse ver ehber giderse 8

UstaBeyx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
rehberler kötü kadir denen rehberin yetkisini alıcakmısınız artık 3 ss attım alın artık rehberler yüzünden oyun oynayamıyoruz !! yoksa oynanmaz
kadirin yetkisi alındı şikayetler uzerine
Ve saat 13de oylama bitcek dedi 13 de hile yasaklanması gerekiyordu ama bitmedi birisi yan çar açıp hile serbest olsun dedi ustada akşam bitirdi oylamayı haksızlık var hileyle oynanmıyor 10 üzerinden 5 hile giderse ver ehber giderse 8
Hack için bir oylama yaptık saat kaçta bitsin diye o yuzden uzatık YORUMUN İÇİN TEŞEKURLER

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
1-aternos gibi berbat bi hosting den sunucu açmak yerine axitr yi tercih ettiğin için tebrik ederim :D
2-konu tasarımı güzel
3-hosting i değiştir en kısa zamanda ve acilen ! eğer tehtidler alıyorsan yabancı lokasyon önerimdir TR lokasyonların pek koruması yok
4-pes etme sakın ! ne olursa olsun pes etme :)
başarılar

UstaBeyx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1-aternos gibi berbat bi hosting den sunucu açmak yerine axitr yi tercih ettiğin için tebrik ederim :D
2-konu tasarımı güzel
3-hosting i değiştir en kısa zamanda ve acilen ! eğer tehtidler alıyorsan yabancı lokasyon önerimdir TR lokasyonların pek koruması yok
4-pes etme sakın ! ne olursa olsun pes etme :)
başarılar
ONCELİKLE desteklerin için sagol pes etmiycez başka hostinge geçe biliriz dedigin gibi YORUMUN İÇİN SAGOL

FetihKoray

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ÇALINTI PL İLE SERVER YÜRÜMEZ YAPTIĞINIZ AYIP ADAMLARIN EMEĞİNİ ÇALIYORSUNUZ

UstaBeyx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KARDEŞİM ONCELİKLE PL ÇALTINI DEGİLDİR O KİŞİLER DE AYNI PL EDİTLEMİŞ BİZDE EDİTLEDİK ZATEN YANİ BUNA ÇALINTI DİYORSANIZ ONLARDA ÇALINTI

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Dostum şunu anlayın artık çalıntı ve alıntı plugin ayrıdır çalıntı plugin dediğin internette yapanların ücretsiz dağıtttığı dışında başka sunucunun paralı aldığı yada 0 dana yaptığı paket veya paralı bi pluginin yapımcısından izinsiz kullanılan illegal yolla kazanılmış plugin paketidir .

Alıntı pluginse insanların yapıp ücretsiz şekilde internete sunduğu pakettir yapamayanlar kullansın diye ! ve şuanda açık olan sunucuların en az %85 i alıntı plugin paketi kullanıyor yaptıkları tek şey prefixleri vb leri değiştirmek sonrasında ise kendilerine ait gibi görünüyor ve çoğuda bize ait diyor ayırca hepsi demedim bakın %85 oranında dedim ayrıca şunuda ekleyeyim sonra demesinler sen saki kendi plugin paketini kullanıyon diye bende alıntı plugin paketi kullanıyorum yanlış hatırlamıyorsam sonosmanlı,betacraft skyblock plugin,kaizen gibi paketler den topladım bakın yaptım demiyorum topladım dedim yani alıntı gene ve bunu kimseden de saklayacak değilim alıntı plugin paketi kullanmak ayıp değil bunu seninmiş gibi göstermek ayıptır bunun hakkındada zaten konu açmayı planlıyorum bu konu hakkında yani.

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzel tek eksik 1.12.2 olursa elitralı felan aksioyunlu server olur ve oyuncuları mutlu eder. :alay:

weto123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Ne zaman bakımdan çıkıcak ?

YahyaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde bug dolu herkes iteö kopyalıo krdşm