MineBoxTR | OpSkyBlock | Edit | Adakit | Fly | Sanal Market | İtem Spawner | Oyuncu Market | 1.8.x & 1.13.x |

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

banner-214172-5.png

Intel Xeon x5690
4GB DDR3 ECC UDIMM Memory
2 x 500GB SATA2 7.2K 3.5” HDD Ent.
5 Mayıs 2017-2018 Tarihleri arasında 1 yıl boyunca kesintisiz hizmet veren sunucumuzu, yoğun istek üzerine tekrar açmış bulunuyoruz.

Sunucumuz Spigot 1.8.8 sürümünde hizmet vermektedir.
OpSkyblock üzerine kurulu sunucumuz yetkililer tarafından sıkı takip altındadır. Kurallara önem veren yönetim ekibimiz, sunucu huzurunu bozan kişi yada kişileri sunucumuzdan süresiz uzaklaştırmaktadır.

MineBoxTR 5 Mayıs 2017 tarihinde tek kişilik yönetim ekibi ile hizmet vermeye başlamış, 1 Nisan 2018 itibari ile hizmet vermeyi kesmiştir. Bu süre zarfında çok sevilen sunucumuz, Ocak 30 itibariyle yoğun istek üzerine yeni ismi ile tekrar hizmete açılmıştır. Yönetim ekibimizin Vizyonu; sunucumuzda bir aile ortamı kurmak, oyuncu-yönetici'den çok abi-kardeş ortamı oluşturmaktır.

Her gün 18:00'da düzenli olarak event yapılmaktadır.

Hileye Tolerans gösterilmemektedir. Hile olduğunu anladıklarımız anında cezalandırılırlar.

Yenilikler oyuncuların istekleri üzerine yapılmaktadır.

/chest ile itemleriniz güvende.

Edit sistemimiz ile spawner ve coin kasabilirsiniz.

Hiçbir şekilde ayrıcalık yapılmamaktadır.

Edit, Arena ve Kasalar oyuncuların istekleri üzerine hazırlanmıştır.

İletişim Adresi: Discord= Muhammet#3853
IP Adresimiz: Play.MineBoxTR.Com

Son düzenleme:

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Web siteniz kullanım dışı.
--
Haritalar alıntı mı değil mi bilmiyorum, değilse gayet güzel ve başarılılar. Konu tasarımı gayet sade ve hoş gözüküyor. Konu içerisinde bahsedilen üç özellik ise fazla yaygın olmayan, benim gereksiz bulduğum ama yerine göre eğlenceli ve kullanışlı olabilecek şeyler.

Geri kalanı ise fiyasko, her yer zaten aynı sunucularla dolu, artık aynı özelliklere sahip aynı sunucuları farklı isimlerde görmekten bıktım açıkçası, o yüzden fazla yorum yapmayacağım bile bu konuya.

Hepsini ele aldığımızda 4/10 veriyorum. Kendinizi daha da özgünleştirerek yüksek başarıya ulaşabileceğinizden eminim, başarılar!

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Web siteniz kullanım dışı.
--
Haritalar alıntı mı değil mi bilmiyorum, değilse gayet güzel ve başarılılar. Konu tasarımı gayet sade ve hoş gözüküyor. Konu içerisinde bahsedilen üç özellik ise fazla yaygın olmayan, benim gereksiz bulduğum ama yerine göre eğlenceli ve kullanışlı olabilecek şeyler.

Geri kalanı ise fiyasko, her yer zaten aynı sunucularla dolu, artık aynı özelliklere sahip aynı sunucuları farklı isimlerde görmekten bıktım açıkçası, o yüzden fazla yorum yapmayacağım bile bu konuya.

Hepsini ele aldığımızda 4/10 veriyorum. Kendinizi daha da özgünleştirerek yüksek başarıya ulaşabileceğinizden eminim, başarılar!
Uyarınız dikkate alınarak en yakın zamanda gerekli güncelleme yapılacaktır. teşekkür ederiz.

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Yapılan eleştiriler ve istekler kaynak alınarak sunucuda sistem ve harita değişikliğine gidilmiştir. Ayrıca lag sorunuda çözülmüştür. İyi oyunlar dileriz