#MineCold - Alışılmışın dışında bir efsane doğuyor!

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Merhaba,

Bugün sizlere yeni açacağım bir sunucu için yapmış olduğum Sunucu
Logosu çalışmamı göstereceğim arkadaşlar, umarım beğenirsiniz.
Kendimin istediği tarzda bir çalışma yapmış bulunmaktayım. Hemen çalışmamı göstereyim,

(NOT: Üstelik bu sunucu için şu an da Mimar ve Sponsor alımı yapmaktayım. Konuya gitmek için tıklayınız!)
- Çalışmam -

İyi günler.​
...

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seni bir süredir takip ediyorum @NoPermission yaptıkların göze çarpıyor. İlginç çalışmalarla ortaya çıkıyorsun.
Sunucu alım konusuna göz attım kadroda RepublicanSensei dikkatimi çekti.
Zaten seni de az çok biliyorum ortaya çıkacak sunucu muazzam bir şey olacak diye düşünüyorum.
Umarım yanılmam beklentim yüksek, İyi bir sunucudan daha fazlasını bekliyorum şuanda.

Başarılar diliyorum. İyi forumlar.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu nasıl bir rezilliktir ki sunucuma grafiker olarak gelen adam sunucu ismini beğenip aynı isimli bir sunucu açmaya çalışıyor böyle birinin açacağı sunucudan en ufak bir hayır beklenemez git kendine başka isim ara kardeşim.
Herhalde bu zamana kadar trilyonlarca aynı isimde sunucu açılmıştır. Bunun nesi rezilliktir efendim? Sunucu adının sahibi, sunucular açıldıktan sonra iyi olanın olur. İyi günler.
Seni bir süredir takip ediyorum @NoPermission yaptıkların göze çarpıyor. İlginç çalışmalarla ortaya çıkıyorsun.
Sunucu alım konusuna göz attım kadroda RepublicanSensei dikkatimi çekti.
Zaten seni de az çok biliyorum ortaya çıkacak sunucu muazzam bir şey olacak diye düşünüyorum.
Umarım yanılmam beklentim yüksek, İyi bir sunucudan daha fazlasını bekliyorum şuanda.

Başarılar diliyorum. İyi forumlar.
Çok teşekkür ederim. Biz eskilerdeniz dostum bundan emin olabilirsin. Sen de eskiden çok büyük işler ortaya koydun. Bu yüzden bundan emin olabilirsin. Sizi şaşırtmayacağız :) Sizede iyi günler.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herhalde bu zamana kadar trilyonlarca aynı isimde sunucu açılmıştır. Bunun nesi rezilliktir efendim? Sunucu adının sahibi, sunucular açıldıktan sonra iyi olanın olur. İyi günler.

Çok teşekkür ederim. Biz eskilerdeniz dostum bundan emin olabilirsin. Sen de eskiden çok büyük işler ortaya koydun. Bu yüzden bundan emin olabilirsin. Sizi şaşırtmayacağız :) Sizede iyi günler.
Yok öyle bir şey. Ben Tostçu Erol diye bir lokanta açsam ve orijinal olandan daha da tutsa o ismi ben mi bulmuş oluyorum? Düşünce tarzını hemen değiştir hiç yakışmıyor. (Yanlış anlama daha önce başkası da kullanmış olabilir ben "Sunucu adının sahibi, sunucular açıldıktan sonra iyi olanın olur. İyi günler." cümlene yazdım bunu.)

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok öyle bir şey. Ben Tostçu Erol diye bir lokanta açsam ve orijinal olandan daha da tutsa o ismi ben mi bulmuş oluyorum? Düşünce tarzını hemen değiştir hiç yakışmıyor. (Yanlış anlama daha önce başkası da kullanmış olabilir ben "Sunucu adının sahibi, sunucular açıldıktan sonra iyi olanın olur. İyi günler." cümlene yazdım bunu.)
İyi günler.