Yardım Minecraft'ı Açamıyorum

ByMikan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle hepinize iyi forumlar.Çok fazla zaman kaybetmeyip direk konuya girmek istiyorum.Bilgisayarımı windows 7'den windows 10'a yükselttim ve sonra T Launcher aracılığıyla oyuna girmeyi denedim fakat "Minecraft was closed due to incompatible video card drivers. You need to download and install the latest drivers for the video card. Here are ways to fix it. " diye hata vermeye başladı.Yardımcı olabilecekler direkt olarak buradan veya bana discord üzerinden ulaşabilirler.

DİSCORD:
ByMikan#6764

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle hepinize iyi forumlar.Çok fazla zaman kaybetmeyip direk konuya girmek istiyorum.Bilgisayarımı windows 7'den windows 10'a yükselttim ve sonra T Launcher aracılığıyla oyuna girmeyi denedim fakat "Minecraft was closed due to incompatible video card drivers. You need to download and install the latest drivers for the video card. Here are ways to fix it. " diye hata vermeye başladı.Yardımcı olabilecekler direkt olarak buradan veya bana discord üzerinden ulaşabilirler.

DİSCORD:
ByMikan#6764
Sorunun cevabını yazının içinde vermişsin zaten "Minecraft was closed due to incompatible video card drivers. You need to download and install the latest drivers for the video card. Here are ways to fix it. " yazıyor demişsin bunun türkçesi
Uyumsuz ekran kartı sürücüleri nedeniyle Minecraft kapatıldı. Ekran kartı için en yeni sürücüleri indirip yüklemeniz gerekir. İşte bunu düzeltmenin yolları.
demektir ekran kartı sürücü yazılımın eski büyük ihtimalle o yüzden bu hatayı veriyor (Discord üzerinden ulaşamadım arkadaşlık isteği atılmıyor ByMikan'ın atması gerekiyor diyor.)

ByMikan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet ekran kartı şu an güncel dostum.Sorunda bu ekran kartı güncel fakat açmıyor.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Java sürümünü düşürerek tekrar giriş yapmayı dene eğer en güncel Java sürümünü silmek istemiyorsan, yüklediğin eski Java sürümünün yolunu aşağıda belirttiğim fotoğraftaki gibi düzenlemen gerek.