• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Bedava Minecraft Ücretsiz Website Tema v2

EnesA

Hayatta oldum şuna kani,musiki oluyor tahsile mani
G. Moderatör
En iyi cevaplar
0
Ruh Hali
Merhabalar, bugün kendimi geliştirme aşamasında olduğum website temasında yaptığım temaları paylaşma kararı aldım. Temalar kesinlikle kendi kodlamam değildir. Gerekli çevirileri, gerekli düzenlemeleri yaparak kullanılabilir bir hale getirmeyi amaçladım. Profesyonel işleriniz için kullanmasanız bile kendinizi geliştirmeniz için ideal bir script. Minecraft için uyarlamak ilk planımdı lakin her iş için kullanabilir bir hale gelmesi iyi oldu. Açık kaynak kodlu bu scripti aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

ANA SAYFA

anasayfa.png

İndrmek için tıkla

Virustotal

Son düzenleme:

Google Amca

Profil Mesajıma Bakın...
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Market vs. Yok
Benzeri WordPress Gibi Ortamlarda Rahatça Bulunabilir.
Ama Güzel Olmuş Tebrikler, Başarılar :)

al0ne

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh Hali
Düzenlemiş bile olsan, bunu karşılıksız yapman süper. Başarılar.

Wegdek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh Hali
@Enesakc Aga Ben Bunu Siteme Upload Etmeye Çalıştığımda
Screenshot_13.png

Böyle Bir Hata Alaıyorum. Style.css Stil Dosyası İçermiyor Diyor?
Cevabını Söylersen Mutlu Olurum :jelo::hunharca::kgül::sgül::reuben::hytale::1:

Son düzenleme: