• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Bedava Minecraft Ücretsiz Website Tema

EnesA

Hayatta oldum şuna kani,musiki oluyor tahsile mani
G. Moderatör
Ruh Hali

Görselleri herkesin kendine göre düzenleyeceğini varsaydığım için fotoğraflarda fazla uğraşmadım.Elimde böyle bir tema varken neden minecraft a göre uyarlanmasın dedim ve böyle bir şey ortaya çıktı.Diğer temalara göre biraz daha garip gelebilir.

----> İndirmek İçin Tıkla

----> Virustotal İçin Tıkla

Son düzenleme:

Voxy

Ağaç Yumruklayıcı
Ellerine sağlık , yeni başlayanlar için yararlı
.

RaeLight

Back-End & Game Developer
Sponsor
Oyun Geliştirici
Ruh Hali
Sade ve başlangıç için idare eder, yine eline sağlık

Akifmi37

Kömür Madencisi
Ruh Hali
aralar bıraz daha küçük olabilirdir ve desen ekleyip daha güzel bi görüntü ortaya çıkarabilirdin

Alibabopro

Birkez Bayrağı Tuttun mu. Bırakamazsın!
Ruh Hali
Adamı bunu beleşe veridiğine şükr edin. :)

EnesA

Hayatta oldum şuna kani,musiki oluyor tahsile mani
G. Moderatör
Ruh Hali
aralar bıraz daha küçük olabilirdir ve desen ekleyip daha güzel bi görüntü ortaya çıkarabilirdin
Her bir bölüm farklı bir sayfayı temsil ediyor konu tasarımı için birleştirerek yaptım. Desen ise kişinin zevkine göre değiştirilebilir.

Ada06

Altın Madencisi
Ruh Hali
Yeni sunucu açanlar için çok ideal ama bu işte profesyonel olanlar için değil, ellerine sağlık :)