Minecraft İlk BAŞALDIGIM zAMANLAR

OnurOyundaTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraftı ilk açtıgımda heyecanlıydım tabii ki pcim minecraftı kaldırmıyordu ailemden gizli yüklemiştim ve update bölümüydeydim başladıgım zamanlar da sürekli cs go[tabii ki internet kafeye gidip] oynardım ben minecrafta başladıgımda premium 60 tl ydi aşimdi düşündüm şimdi doların fiyatı artıyor bence ilk önce premium alıyım sonra pc için biriktirip alırım dedim neyse 1 ay olmadan biriktirdim kredi kartıma yüklettim heyecanlıydım minecraftı ilk açıtıgım nick İmparatorHDTR koymuştum sonra pc için biriktirmeye başladım 4 aya kalmaz pc yi aldım bu arada pc technopc alalı 2 sene veya 1 sene geçti işte eski pc de aSUSDU O DA ÇÖPTÜ evet en heyecanlı bölüm açtım bilgasayırı kalp atışlarımı duyuyorum o kadar heyecenlayım bu arada ekran kartıda çöpama iyi sayırılır minecraftı felan açıyor ama suan ekrn kartı yok amd radeon5454 hd işte açtım açıldı girdim google yazdım java diye yükleniyordu mincraft.net e girdim java yüklendi kalp atışlarım dahada yükseliyo duyulcak kadar o kadar yani evet oyun açıldı ben nasıl heyecanlıyım bi bu tarafa bi o tarafa zıplıyom bu arada oyuna girdigimde bune ** dedim neyse 2 gün sonra alıştım ismimden sıkıldım ismimi kaizes yaptım bu kadardı ama suanki minecraft aki nickim 5zp haberiniz olsun