İstek Minecraft İtem spawner plugini / skripti

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sizin spawner pluginine ne oldu ?
ufak tefek yerleri kaldı bugün ya da yarın bitmiş olur 3-5 gün içinde de piyasaya sürülür, ancak ücretli olarak koyacağız bunuda belirtiyim.

javabey

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ücretsiz olsa şaşırırdım zaten
basit bir eklenti değil kriter olarak spigot sayfasında 1k+ download'a ulaşacağına eminim, epic spawne'dan daha ayrıntılı ve gelişmiş olucak, ücretsiz paylaşmam beklenseydi herkes şaşırırdı emin ol

ali25621

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
basit bir eklenti değil kriter olarak spigot sayfasında 1k+ download'a ulaşacağına eminim, epic spawne'dan daha ayrıntılı ve gelişmiş olucak, ücretsiz paylaşmam beklenseydi herkes şaşırırdı emin ol

şaşırt o zaman be reis

ali25621

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yardım edebilecek başka biri yok mu ?

javabey

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

yakında biticek 2 özellik ekledikten sonra çıkıyor, piyasada ki diğer tüm spawner eklentilerini inceledim ve kimse benim ki gibi yapmamış, hepsi x sn. de şurda şunu spawnla şeklinde yapmış ve bu resimde ki gibi bir sürü spawner koyarsanız bir yerden sonra sıkıntı çıkartıcak ancak benim yazdığım da nbt ile yaptığım için istediğiniz kadar koyabilirsiniz ve hiç bi sıkıntı çıkmaz testi 1gb sunucu ile xeon x5650(genelde hostinglerde bunlar kullanılır) varken test ettim ve ne kadar eklersem ekliyim hiç bi sıkıntı olmadı moblar seri bi şekilde hareket ediyorlar.

buda item spawner:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali

yakında biticek 2 özellik ekledikten sonra çıkıyor, piyasada ki diğer tüm spawner eklentilerini inceledim ve kimse benim ki gibi yapmamış, hepsi x sn. de şurda şunu spawnla şeklinde yapmış ve bu resimde ki gibi bir sürü spawner koyarsanız bir yerden sonra sıkıntı çıkartıcak ancak benim yazdığım da nbt ile yaptığım için istediğiniz kadar koyabilirsiniz ve hiç bi sıkıntı çıkmaz testi 1gb sunucu ile xeon x5650(genelde hostinglerde bunlar kullanılır) varken test ettim ve ne kadar eklersem ekliyim hiç bi sıkıntı olmadı moblar seri bi şekilde hareket ediyorlar.

buda item spawner:
pluginini tanıtmak için uzun süredir cevap yazılmamış bir konuyu yeniden güncelleştirmek ne kadar doğru emin olamadım kabul konuyu hortlatmamışsın sanırım fakat konu sahibi arkasına düşmemiş konunun ve uzun süredir tekrar güncellenmemiş bir konuda pluginini tanıtacağına keşke Minecraft Plugin Tanıtımları burada daha iyi ve güzel şekilde tanıtsaydın .
ayrıca adam ztn 1 haftadır girmemiş bundan sonrada göreceğini pek sanmam galiba.

javabey

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
pluginini tanıtmak için uzun süredir cevap yazılmamış bir konuyu yeniden güncelleştirmek ne kadar doğru emin olamadım kabul konuyu hortlatmamışsın sanırım fakat konu sahibi arkasına düşmemiş konunun ve uzun süredir tekrar güncellenmemiş bir konuda pluginini tanıtacağına keşke Minecraft Plugin Tanıtımları burada daha iyi ve güzel şekilde tanıtsaydın .
ayrıca adam ztn 1 haftadır girmemiş bundan sonrada göreceğini pek sanmam galiba.
tanıtmak için değil eklentinin bitmek üzere oldupunu belirtmeye çalıştım, evet arkadaş üstüne düşmemiş haklısın ona yapabiliceğimiz bişi yok

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
tanıtmak için değil eklentinin bitmek üzere oldupunu belirtmeye çalıştım, evet arkadaş üstüne düşmemiş haklısın ona yapabiliceğimiz bişi yok
KB. ama biraz tanıtım gibi olmuş :D bu arada bittiğinde sunucumda denemek isterim .

MustafaDogu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu Skripti Kendim Yapmadım Ama Genelde Bu Kullanılıyor İstediğin Tür Spawner Yapa Billiyon Saniyesine Kaç İtem Verceğini Ayarlıyon Ama Tek Sorunu Site İçin Çalışmıyor Komutu /itemspawner get [spawneradı] İçine Koyduğum Spawnerlar

Elmas Sp Altın Sp Demir Sp Zümrüt Sp Sünger Sp End Stone Sp Elmas Block Sp Zümrüt Block Sp Altın Block Sp Demir Block Sp

İndirme Linki : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Virüs Total : VirusTotal

Anlamadıysan Anlatırım