Minecraft 1.10 oyuncuları sunucudan atma, kickleme açığı - Minecraft 1.10 players kick exploit

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Merhaba forum üyeleri, öncelikle belirtmek isterim ki günümüzde yapmadan çok yıkmaya odaklanmış onlarca insan var. Yıkılmakta olan toplum yapısını bilgisayar oyunlarında da görüyoruz. Bunun nişanesi olarak bugün sizlere Minecraft'ın 1.10 sürümünde bulunan bir açığı nasıl kapatmanız gerektiğini anlatacağım. Eğer sunucudaki tüm üyeler bir anda atılıyor ve "You logged in from another location" mesajı alıyorsa vermiş olduğum plugini sunucunuza kurarak bu açığı kapatabilirsiniz.

Plugin: AntiUserSteal
Plugine gelirsek, basit bir eklentidir. Bu eklenti oyuncuların diğer çevrimiçi oyuncuların kullanıcı adını çalmasını ve authme reloaded giriş hatasını çözmesini engeller. Yani kısacası "You logged in another location" sorununu çözmüş olur.

Bu client uzun zamandır bende var yapmış olduğum sunucuların sahipleri bana discord adresimden sunucularında bir hata meydana geldiklerinde benimle iletişime geçiyorlar ve hatalarını gidermeye çalışıyorum. Burada bunları sen yapıyorsun vs diyecek arkadaşlar sunucunuzda bir hata meydana geldiğinde iletişime geçebilirsiniz her türlü konuda yardımcı olabilirim.

@GameKingTr59 @TurkiyeNT @Oktay_TR @Oliver3765

Son düzenleme:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Örnek olarak benim sunucumu koyman ilginç. Discord üzerinden edilen tehditler, yok işte viaversion yükle sonra gel diyip başka bir açık denemek onun üzerinden, cidden yazık. yani bilmiyorum gerçekten millete yardım mı etmek istiyorsun, ama bize karşı her türlü konuda başka bir açık arıyorsun ve sürekli milletin sunucularında videolar çekip oyuncularını lava çekiyorsun. Biz bunlara halk olarak (heçkır) diyoruz. Elinize vermişler bir client al kullan, yazık :p Ciddi anlamda madem yardım etmek amacın, o zaman neden videolar çekip milleti lava çekiyorsun emeklerini yiyorsun? Bu konuda bana açıklık getirsen yeterli olucaktır. İyi forumlar.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Örnek olarak benim sunucumu koyman ilginç. Discord üzerinden edilen tehditler, yok işte viaversion yükle sonra gel diyip başka bir açık denemek onun üzerinden, cidden yazık. yani bilmiyorum gerçekten millete yardım mı etmek istiyorsun, ama bize karşı her türlü konuda başka bir açık arıyorsun ve sürekli milletin sunucularında videolar çekip oyuncularını lava çekiyorsun. Biz bunlara halk olarak (heçkır) diyoruz. Elinize vermişler bir client al kullan, yazık :p Ciddi anlamda madem yardım etmek amacın, o zaman neden videolar çekip milleti lava çekiyorsun emeklerini yiyorsun? Bu konuda bana açıklık getirsen yeterli olucaktır. İyi forumlar.
Oyuncuların oyun zevkini etkileyebilecek bir açık olduğunu göstermek benim için pek önemsiz olsa da sunucu sahipleri için büyük bir önem taşıyor :ci: Açığa neden olan şeyler hakkında bir fikir sahibi olmak için arayış içinde bulunmanız gerekirken bunu yapana " sen nasıl böyle bir şey yaparsın #!$&" diye laflar söyleyemezsin. Sana şurada bir delik bulunduğunu gösteriyorum hem de senin daha önce göremediğin bir delik sonra ki kötü niyetli saldırılara karşı kendini korumak için deliği kapatman gerekiyor deliği ben açmadım sadece içerisine ışık tuttum. Maalesef sizler insanların canı yanmadıkça birilerinin oyunu etkilenmedikçe orada delik aramazsınız. Suçu kendinizde arayın bende değil, sizi bu konuda eğitecek değilim, ben insanların anladığı dilden konuşurum. Bu arada tehdit demişsin :p "4 VDS sizleri bekliyor!"'u kast ettin sanırım?

Son düzenleme:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncuların oyun zevkini etkileyebilecek bir açık olduğunu göstermek benim için pek önemsiz olsa da sunucu sahipleri için büyük bir önem taşıyor :ci: Açığa neden olan şeyler hakkında bir fikir sahibi olmak için arayış içinde bulunmanız gerekirken bunu yapana " sen nasıl böyle bir şey yaparsın #!$&" diye laflar söyleyemezsin. Sana şurada bir delik bulunduğunu gösteriyorum hem de senin daha önce göremediğin bir delik sonra ki kötü niyetli saldırılara karşı kendini korumak için deliği kapatman gerekiyor deliği ben açmadım sadece içerisine ışık tuttum. Maalesef sizler insanların canı yanmadıkça birilerinin oyunu etkilenmedikçe orada delik aramazsınız. Suçu kendinizde arayın bende değil, sizi bu konuda eğitecek değilim ben insanların anladığı dilden konuşurum. Bu arada tehdit demişsin :p "4 VDS sizleri bekliyor!"'u kast ettin sanırım?
Ben mi tehdit etmişim :) Hem onun şaka olduğunu Mehmet biliyor :p

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
İyi niyetini hep sevmişimdir
Paylaşım için teşekkürler. İnsanların yaptıklarını küçümsemek yerine değer vermek, önemsemek hayatımızda neleri değiştiriyor çok güzel gösteren bir örnek.
Hala akıllanmayan varsa dc den ekleyip sen ne yaptın sunucuma diye sövebilir :D
Teşekkürler, iyi forumlar. :)

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@BlondeCow aslında çok iyi birisidir. siz onun uyuzuna gidiyorsunuz. zarar vermek değil aslında bu 1 kere saldırısını bırakıp geçer. bunun sebebi ise açığınız var açığınızı kapatın, anlamına geliyor. sizde az araştırsanız açığınızı kapatacak pluginlere erişebilirsiniz. oyuncular kickall yiyormuş. ?
araştır kardeşim loglara bakın bukadar acemi olmayın artık herkes birbirini geliştiriyor. BLONDE COW'u gerçekten içten tebrik ediyorum birçok yabancı sunucuyada dersini vermiştir. VPN ile benim sunucularıma yabancılar giriş yaparak lobiyi bozmaya çalışıyorlar onlarda bize yapıyorlar. blonde son zamanlarda onlara yoğunlaştığı için bu kısımdan da kendisini tebrik ediyorum. bu bir zarar değildir. hak edene hakkettiğini yapıyor. hakketmeyene de açığını kapatsın diye 1 kerelik sunucusuna el atıyor. altını çizerim blonde cow hiçbir zaman bir sunucuya 2.kez bozma girişiminde bulunmamıştır. kanalına göz atabilirsiniz efendim. saygılarımla GamerTR Ailesi <3

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
@BlondeCow aslında çok iyi birisidir. siz onun uyuzuna gidiyorsunuz. zarar vermek değil aslında bu 1 kere saldırısını bırakıp geçer. bunun sebebi ise açığınız var açığınızı kapatın, anlamına geliyor. sizde az araştırsanız açığınızı kapatacak pluginlere erişebilirsiniz. oyuncular kickall yiyormuş. ?
araştır kardeşim loglara bakın bukadar acemi olmayın artık herkes birbirini geliştiriyor. BLONDE COW'u gerçekten içten tebrik ediyorum birçok yabancı sunucuyada dersini vermiştir. VPN ile benim sunucularıma yabancılar giriş yaparak lobiyi bozmaya çalışıyorlar onlarda bize yapıyorlar. blonde son zamanlarda onlara yoğunlaştığı için bu kısımdan da kendisini tebrik ediyorum. bu bir zarar değildir. hak edene hakkettiğini yapıyor. hakketmeyene de açığını kapatsın diye 1 kerelik sunucusuna el atıyor. altını çizerim blonde cow hiçbir zaman bir sunucuya 2.kez bozma girişiminde bulunmamıştır. kanalına göz atabilirsiniz efendim. saygılarımla GamerTR Ailesi <3
Teşekkürler, iyi forumlar.

Jordi

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Harika işime çok yaradı senin gibi iyi insanlar var diye mutluyum iyiki varsın :şapka:

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Konuyu okuduktan sonra daha fazla bilgi edinmek isteyen arkadaşlar için discord adresimi bırakıyorum.

Discord: BlondeCow#6436

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Asıl soru şu ki bu açık 1.12.2 veya 1.13'de çalışıyor mu?
Ekran Alıntısı.PNG

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaptıklarını doğru bulup tebrik eden bile olmuş, şaşırtıcı bir durum.