Minecraft 1.12.2 Rank Plugin

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali

Minecraft 1.12.2 Rank Plugin

Merhaba sevgili okurlar,
Bugün sizlerle birlikte PowerRanks eklentisinin 1.12.2 versiyonu için uygun olanını konuşacağız.
Konumuza geçelim.

Sunucuların vazgeçilmezi olan rütbe eklentileri, her zaman bir sunucunun ana yapısını oluşturur. Bir sunucudaki yönetimi belirler, sunucuya renk katar. Bugün ise, sizler için çok güzel bir eklenti araştırdım ve konumu hazırladım. Eklentimiz: PowerRanks!

PowerRanks Nedir?
Oyuncu ve yetkili rütbelerinin yönetiminde bizlere oldukça yardımda bulunan bu eklentinin konumuz olan sürüm olan 1.12.2 ile %100 uyumu vardır. Bu eklenti ile kişilere rütbe verebilir, onlardan rütbe alabilir, yetkililerimizi terfi veya tenzil ettirebilir veya oyuncuların veya yetkililerin hangi rütbeye sahip olduklarını kontrol edebiliriz. Bununla beraber, çok sade ve anlaşılabilir komutları olan bu eklenti, 1.12.2 sürümünün en iyi rütbe eklentisi seçilmiştir. Yapımcılarını buradan tebrik etmek istiyorum.

PowerRanks Komutları
/powerranks help - Tüm komutları ve işlevleri özetler.
/powerranks check [<Kullanıcı Adı>] - Girilen kullanıcı adının hangi rütbeye sahip olduğu belirtir.
/powerranks set [<Kullanıcı Adı>] [<Rütbe>] - Girilen kullanıcının rütbesini, girilen rütbe olarak değiştirir.
/powerranks addperm [<Rütbe>] [<İzin>] - Girilen rütbenin izinlerine, girilen izni ekler.
/powerranks delperm [<Rütbe>] [<İzin>] - Girilen rütbenin izinlerinden, girilen izni çıkartır.
/powerranks reload [<config | plugin | all>] - Eklentiyi yeniden başlatır.

PowerRanks vs Diğer Rütbe Eklentileri
Yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi en iyi 1.12.2 rütbe eklentisi seçilen PowerRanks, Rankup ve bunun gibi eklentileri oyuncu oylamalarında açık ara farkla geçmiştir. Bununla beraber, çoğu kullanıcı PowerRanks eklentisini çok kullanışlı, öğrenmesi kolay ve rahat buluyor. Ne kadar Rankup daha fazla kullanılsa da, benim sizlere önerim PowerRanks olacaktır. Hele hele 1.12.2 için!

Evet, bugün ki konumuz buraya kadardı.
Başka bir konumda görüşmek üzere!

toprakTO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi inheritance olayını anlatır mısın?