Minecraft 1.14>> Nostanji Server Planı

hanzade_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar minecraft 1.14 çıktığında sanırsam sürümün ilk serveri biz olacağız. White-List ile girilebilen bir server yapmayı planlıyoruz. Eski minecraft serverleri gibi hilenin ve küfrün bulunmadığı bir server kurmayı planlıyoruz. şu an 1.11.2 de serverimiz var ip si 185.126.178.39:25565 gelmek isteyen gelsin. Lakin konu bu değil. Böyle bir server planımız var fikirleriniz neler?

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
1.14'de Kamp Ateşi falan geleceği için susuzluk yapsanız bence güzel olur

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vanilla survival olursa ve oyuncular takip edilirse, towny olabilir ilerde. Oyuncular ayrılıp köy kurarlar yerleşke vesaire kurup ticarete ve diplomasiye başlarlar.

pro_haliteren

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar minecraft 1.14 çıktığında sanırsam sürümün ilk serveri biz olacağız. White-List ile girilebilen bir server yapmayı planlıyoruz. Eski minecraft serverleri gibi hilenin ve küfrün bulunmadığı bir server kurmayı planlıyoruz. şu an 1.11.2 de serverimiz var ip si 185.126.178.39:25565 gelmek isteyen gelsin. Lakin konu bu değil. Böyle bir server planımız var fikirleriniz neler?

pro_haliteren

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server çok güzel ama boş ya ama yinede efso olmuş aktif yokdu ben geldiğimde oynarken kapandı bi anda infection falan dedi server güzel ama boş ya :D yinede efso emeğinize sağlık ben oyunda pro_haliteren yeni geldim 1 2 dk önce oynadım azcık tarlaları falan topladım

gelişdim baya yani sw efso emeğinize sağlık az aktif olsa daha da efso