Minecraft 1.14 Texture Packler

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2

cscfw51e.jpg

Minecraft 1.14 Texture Packler

Merhaba değerli Forum'un değerli üyeleri. Tıpkı Minecraft'ın diğer sürümleri gibi 1.14 sürümü içinde güzel güzel doku paketleri yapıldı. Bende bu doku paketlerinden bazılarını sizler için derledim. Keyifle okumanızı diliyorum :)

Not: Aşağıdaki bütün doku paketleri Minecraft 1.14 sürümü ile uyumludur ve bu sürümde başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Wizarding World

Harry Potter temalı olan bu doku paketi gerçekten çok hoşuma gitti. Özellikle telefon kulübesi şeklindeki çit kapısına bayıldım. Diğer bloklarda değiştirilmiş ve Harry Potter'daki eşyalar eklenmiş. Bu doku paketine eklenen Harry Potter eşyalarından bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz: Süpürge, telefon kulübesi, kazan, çeşitli tablolar ve daha birçok şey. Üzüldüğüm tek nokta asaların olmaması. Ama şunu söyleyebilirim: Size tanıtacağım diğer doku paketleri gibi buna da kesinlikle zaman harcanmış ve emek verilmiş. Zaten aşağıdaki tanıtım videosunu izlediğinizde sizde bunu göreceksiniz. Ben video izlemem, direkt indirmek istiyorum diyorsanız aşağıda indirme linki de mevcut.

Wizarding-World-Resource-Pack-for-minecraft-textures-6.png
Wizarding-World-Resource-Pack-for-minecraft-textures-10.png
Wizarding-World-Resource-Pack-for-minecraft-textures-11.png

download2267.mediafire.com/b6ab80txaavg/j9vuf3upm6imva8/WizardingWorld+1.14.2+V1+128X128.zip
youtube.com/watch?v=U3idLaHQdes&list=WL&index=3&t=0

World War 1

Birinci Dünya Savaşı havası verilmiş olan bu doku paketini de sevebileceğinizi düşünüyorum. Koyu pastel tonlarının kullanıldığı bu güzel doku paketini kullanırken kendinizi bir asker gibi hissedebilirsiniz. Bu doku paketinde bazı bloklar değiştirilmiş olsa da değiştirilmeyen bloklarda mevcut. Değiştirilenlerin içinde ilgimi çeken bir tek şey oldu. O da yay. Bir tüfek görüntüsü verilen yay ile mermi görüntüsü verilmiş oklar fırlatıyorsunuz. Gayet hoş olmuş bence.
Aşağıdaki linkten doku paketinin görüntülerini inceleyip indirebilirsiniz.

World-War-I-Resource-Pack-for-Minecraft-textures-7.jpg
World-War-I-Resource-Pack-for-Minecraft-textures-11.jpg

resourcepack.net/world-war-i-resource-pack/

BloodCraft

Size tanıttığım doku paketlerinin içerisinde muhtemelen en çok beğendim doku paketi bu olmuştur. Çünkü birçok blok oldukça hoş görünüyor gözüme. Tabi içlerinde ilginç bulacağınız bloklarda mevcut. Bloklar o kadar farklı ki onun aslında hangi blok olduğunu anlamak olduça güç. Ama bunu dert etmeyeceğinizi düşünüyorum çünkü bu doku paketini kullanmak keyif veriyor. Kendinizi farklı hissediyorsunuz.

BloodCraft-Resource-Pack-for-minecraft-textures-1.jpg
BloodCraft-Resource-Pack-for-minecraft-textures-4.jpg
BloodCraft-Resource-Pack-for-minecraft-textures-6.jpg

dropbox.com/s/p56r8755wb6g3cg/BloodCraft_Resourcepack.zip?dl=0

PixaGraph

Dördüncü doku paketimize geldik bile. Bu PixaGraph ismindeki doku paketi çok hoşunuza gidecek bence. Oldukça tatlı blokları mevcut. Mesela ben bu doku paketini kullanarak arkadaşlarımla survival oynamayı yada beraber build yapmayı çok isterdim. Bu doku paketini size sevdirecek bir şey daha var: Bu doku paketi de diğerleri gibi bedava. Ancak, ücretli olan birçok doku paketinden daha iyi olduğu söylenebilir.
Aşağıdaki linkten Pixa Graph doku paketinin görüntülerini inceleyip indirebilirsiniz.

PixaGraph-Resource-Pack-for-minecraft-textures-2.jpg
PixaGraph-Resource-Pack-for-minecraft-textures-4.jpg
PixaGraph-Resource-Pack-for-minecraft-textures-11.jpg

resourcepack.net/pixagraph-resource-pack/

Jammer Craft Modern

Size tanıtacağım son doku paketininin ismi başlıkta da yazdığı gibi Jammer Craft Modern. Bu doku paketi şüphesiz en çok beğendiğim doku paketi oldu. Çünkü tanıtım videosunda da izleyeceğiniz üzere bu doku paketi kesinlikle muhteşem bir paket. Bilgisayarınızda çok küçük bir alan kaplayan bu doku paketini kullanarak sürekli oynadığınız sunucuyu açıp istediğiniz her minigame oyununu büyük bir keyif içinde oynama imkânına sahip olacaksınız.

JammerCraft-Modern-Resource-Pack-for-minecraft-2.jpg
JammerCraft-Modern-Resource-Pack-for-minecraft-3.jpg
JammerCraft-Modern-Resource-Pack-for-minecraft-textures-2.jpg

mediafire.com/file/eo44ceb7bqwqdie/Jammercraft+1.13.x.zip

Texture Packler Nasıl Kurulur

• İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkartın.
  • Minecraft oyununu açın.
  • "Seçenekler" bölümünden "Kaynak Paketleri"ne basın.
  • "Kaynak Paketi Klasörünü Açın"a tıklayın.
  • Açılan pencereye rardan çıkardığınız "assets" isimli klasörü atın (klasörün ismini değiştirebilirsiniz).
  • Minecraft'a dönün ve yüklediğiniz texture packi aktif edin.
Bir önceki konumu okumak için > https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-zımpara-taşı.425843/

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Takipte kalın :)
İyi Forumlar.

Son düzenleme: