Minecraft 3D Yapısı Güncellendi

Minecraft Türkiye

Minecraft Türkiye
En iyi cevaplar
0

116273

Minecraft 3D Yapısı Güncellendi
Merhaba Minecraft Türkiye Ailesi!. Bu gün sizlere Minecraft'ın kendi yazdığı yeni 3D yapısının değiştirildiği
güncellemeyi anlatacağım.
Açıkçası bende çok merak ediyorum ama uzun zamandan sonra iyi bir güncelleme olmuş gibi.
Not : Bu yazı Minecraft'ın kendi sitesinden çevirilmiştir. Orijinal link;
minecraft.net/en-us/article/minecraft-3d-rediscovered

Minecraft 3D Yapısı Güncellendi;
Bodrum, tüm eski eşyalarınızı sakladığınız nemli yer, ya da belki potansiyel bir altın madeni?
Sadece yeniden keşfedilmeyi bekleyen bir servet. Orada ne unuttuğunu kim bilebilir ki?
Eski masa oyunları, en sevdiğiniz çocukluk oyuncağınız,
belki de yıllardır görmediğiniz büyükanne ve büyükbabalar.

Mojang kısa süre önce ofisine taşındığında, catacombs bodrum katına bakmaya ve eski çöplerimizin
envanterini çıkarmaya başladık.
En derin ve karanlık köşelere inerken şok edici bir şey gördük.
Uzun zamandır unutulmuş bir şey. Daha büyük maceralar için 2013'te ayrıldığını
düşündüğümüz stajyerimiz Kevin'di!

Ama yine de Kevin'i unutma, çünkü aşağıda çok daha iyi, önemli bir şey bulduk. İnanamadık.
"Ödüllü Minecraft 3D'nin kutulu bir kopyası!"

1 Nisan 1994'te çıkan Minecraft 3D, her zaman its'nın başyapıtıydı. En iyi yardımcı kadın oyuncu için
GOTY'dan Oscar'a kadar her şeyi kazanan en son teknolojiye sahip, son teknoloji
ürünü bir yazılım. Ancak evrensel övgüye rağmen, sadece bir avuç kopya çıkarıldı. Aslında çok nasıl onu
çıkardığımızı biz bile hatırlamayız. Veya onu geliştirmeyi.
Kim umursar? Geri döndü ve dönüşü herşeyi değiştirmek
zorunda!

Java sürümü geliştiricisi Bartosz ***,
"Minecraft 3D'nin yeniden dirilişi ile grafiklerimiz için çok fazla piksel kullandığımızı fark ettik" diyor.
"Topluluğumuz sıklıkla oyun performansı hakkındaki geçerli ve yapıcı geri bildirimlerini dile getiriyor.
Dolayısıyla, gelecek sürümlerde, bu oyunun ihtiyacı olduğu gibi göründüğü kadar çok kaynağı kullanmayı planlıyoruz.
Ne fazla ne az. Eh, belki çok daha az"

Minecraft 3D Seçmeler
Zen benzeri bir oyun, mutlak bir hiçlik durumuna odaklanıyor. Hedef yok, hikaye yok, anlam yok, eğlence yok.
Seni strese sokacak bir şey yok!

Bu gerçekçi his için 10'un üzerinde renge sahip çok katmanlı palet.

Sheep ve cow gibi progenitör çetelerine sahip, güzel 2D modeller.

Tamamen Turbo Pascal'da yazılmış

Yanan varil! Böyle bir vov!

Bu şaşırtıcı bulguyla, gelecek Minecraft için parlak görünüyor. Şu andan itibaren Mojang,
yeni veya benzersiz fikirler bulmak yerine yalnızca 25 yaşındaki oyunlarda ilham alacak.

Bartosz ***, "Önceki dönemlerin programcıları zaten her şeyi çözdü"
dedi.

Minecraft 3D Olan Dijital Versiyonu Nasıl Alabilirim?
Mevcut Java anlık görüntümüzü Minecraft 3D ile değiştirmeye karar verdim. Minecraft 3D ile değiştirmeye karar verdik.
Minecraft 3D'yi yüklemek için Minecraft Java Edition Launcher'ı açın ve "Başlat Seçenekleri" sekmesinde anlık
görüntüleri etkinleştirin.

Sevinin! Geçmişin görkemli günlerini sınırsızca yaşayabileceğiniz zaman, gelecekteki güncellemeleri
bir daha oynamaya gerek yok! Artık cevaplar için geleceğe bakmayacağız!
Doksanların tamamını kucaklayacağız, yirminci yüzyılın sonlarında bir olacak ve sonsuza dek konfor
bölgemizin mollycoddling güvenliğinde kendimizi mühürleyeceğiz. Bugün, arkadaşlarım, hepimiz
Minecraft 3D'yiz. Evet Kevin, sen de... Keyfini çıkarın!

Çeviri Bitti!

Evet, ben de ilk gördüğümde çok şaşırdım.
İkinci defa 3D güncellemesi geliyor. Ben 3D oynamam ama oynayanlar için gayet güzel
bir güncelleme, hiç oynamadığım için pek bir şey söyleyemem ama oynayanlar
bu konunun altına yazabilirler. Sizce iyi mi?

Diyeceklerim bu kadar! Hepinize;
İyi günler, iyi oyunlar ve iyi forumlar!