Minecraft 3'lü Top Atar Yapımı

Explosion0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
(Explosion0 herkeze tekrar meraba) evet arkadaşlar resimli olarak 3. seviye tnt topu yapacagız ilk adımla başlayalım

öncelikle boş bir alana bir blok su koyalim sadece tek bir blok
elimize obsidian alalım ve (suya koymadan bu şekilde etrafını kaplayalım (resim 2)
aynı işlemi (su koymadan) tekrar yapalım
bu sefer 2. gülleye başlıyoruz 1 blok boşluk koyalım ve aynı işlemi tekrar yapalım (resim 2)
3. seviyeye aktarmak için aynı işlemi tekrar yapalım (resim 4)
şimdi her topun sol tarafına redstoneleri şekildeki gibi dizelim (Dikkat: son bloğa koymayiniz)
diğer kısmada redstone repeater'leri koyalım (Dikkat: son daki blok redstone olmalı)
şimdi redstone repeaterlerimizi en yavaş moduna alalım (eger ölçü doğru ise çalışır

arkalara redstone koyalım (erişmesi için repeater koyalım yoksa erişemez) ayrıca + daki bloga da button koyalim
son olarak uç kısmına slap koyalım bu şekilde topumuz tamamlanmış olur şimdi bir deneme yapaım
redstone repeater hızı doğru çalıştı tntler doğru yerde ateşlemeye 3................2...................1

ve ateşşşşşşşşşş evett çalıştı (1. gülle aşırı hızlıydı çekemedim) diğer güllerler de burda ayrıca

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Avatar çalmak ayıp olmuyor mu :S

Explosion0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D Bende ilk Gördüğümde Kendim Yazdım Zannettim :D

Başka Bir istediğiniz Redstone sorusu varsa hemen yapabilirim ?

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Redstone ile Mancıkık yapmışlığım var. Sende yapsana :S karşılaştırmak isterim doğrusu...

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel olmuş bir şey patlatmak için bire bir.

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
lan adam şizofren kendisiyle konuşuyor sandım aadsasdasdasd
Kimseyi burada ki yazısınızdan dolayı "ŞİZOFREN Mİ HÖAĞ GÖĞAĞAĞAÖĞAÖĞAGÖĞAĞÖGĞÖĞHĞDSAFGÖĞAFDÖDAĞG" diye yargılamak sana düşmez kendine çeki düzen verip mesajını yaz.

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Kimseyi burada ki yazısınızdan dolayı "ŞİZOFREN Mİ HÖAĞ GÖĞAĞAĞAÖĞAÖĞAGÖĞAĞÖGĞÖĞHĞDSAFGÖĞAFDÖDAĞG" diye yargılamak sana düşmez kendine çeki düzen verip mesajını yaz.
lan bilmeden konuşma. ikisininde avatar aynıydı bende önce avatara bakarım aynı avatar olunca adam kendiyle konuşuyor sandım

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
lan bilmeden konuşma. ikisininde avatar aynıydı bende önce avatara bakarım aynı avatar olunca adam kendiyle konuşuyor sandım
"Lan" lı munlu konuşma sinirlerimi oynatma benim. İkincisi de ne olursa olsun birine böyle hakaret edemezsin.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0