Yardım Minecraft Açılmıyor

ReadyTAKLACI

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bİlgisayara Format Attıktan Sonra Minecraftım Açılmamaya Başladı Verdiği Hata Bu.

Kod:
at ave.**(SourceFile:363)

-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
    at ave.a(SourceFile:310)
    at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124)

-- System Details --
Details:
    Minecraft Version: 1.8.9
    Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1
    Java Version: 1.8.0_211, Oracle Corporation
    Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
    Memory: 106424512 bytes (101 MB) / 163586048 bytes (156 MB) up to 523501568 bytes (499 MB)
    JVM Flags: 6 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M
    IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
    Launched Version: 1.8.9
    LWJGL: 2.9.4
    OpenGL: --ERROR-- RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
    GL Caps:
    Using VBOs: No
    Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
    Type: Client (map_client.txt)
    Resource Packs:
    Current Language: --ERROR-- NullPointerException: null
    Profiler Position: N/A (disabled)
    CPU: <unknown>

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
ekran kartı driverınız kurulu mu ?

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hatanın tamamını atar mısın? Üst kısımlarını koymamışsın.

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bilgisayarının her yeri null kaynıyor xd hiç bişiyi yok pc nin galiba bi harddisk var

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
bilgisayarının her yeri null kaynıyor xd hiç bişiyi yok pc nin galiba bi harddisk var

Language ve CPU değerlerinden başka null değer göremedim. Language (dil) de zaten oyun açılmadan crash verdiği için null olacak.

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Language ve CPU değerlerinden başka null değer göremedim. Language (dil) de zaten oyun açılmadan crash verdiği için null olacak.
OpenGL: --ERROR-- RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Tamam işte. OpenGL varmış bir de. O hatalar oyun açılmadan o bilgilere erişmeye çalıştığı için çıkıyor. Asıl hata ile bir alakası yok. Hatanın üst kısmını atarsa arkadaş orada asıl hata gözükecek.

Profiler Position'u bilmiyorum fakat N/A (disabled) demek null demek değil, Using VBOs ise yine Language gibi oyun içi bir ayar, oyun açılmadan ayarlar yüklenmeden oyun direk crash verdiği için null olması veya varsayılan değer olmaları çok normal.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bilgisayarın laptop ise model kodunu, masaüstü ise ekran kartı modelini ve markasını öğrenebilir miyim? Bilgisayarın donanımlarını tam anlamı ile kullanabilmek için donanımlara özel yazılan yazılımlara ihtiyaç duyuyor. Hatandan da bu yazılımların sende yüklü olmadığı görülüyor.

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tamam işte. OpenGL varmış bir de. O hatalar oyun açılmadan o bilgilere erişmeye çalıştığı için çıkıyor. Asıl hata ile bir alakası yok. Hatanın üst kısmını atarsa arkadaş orada asıl hata gözükecek.

Profiler Position'u bilmiyorum fakat N/A (disabled) demek null demek değil, Using VBOs ise yine Language gibi oyun içi bir ayar, oyun açılmadan ayarlar yüklenmeden oyun direk crash verdiği için null olması veya varsayılan değer olmaları çok normal.
:/ yani şaka yapmaya çalıştığımı anlamıyor musun niye böylesin sen ya delirtiyorsun insanı azıcık sal şu ciddiyeti boş ver

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
:/ yani şaka yapmaya çalıştığımı anlamıyor musun niye böylesin sen ya delirtiyorsun insanı azıcık sal şu ciddiyeti boş ver

Ortada komik bir şey olmadığından olabilir mi? Arkadaş yardım istiyor sen bilgisayarı ile falan dalga geçiyorsun, komiklik yaptığını sanıyorsun kendince, sonra anormal olan senin gereksiz komedyenlik çaban değil de benim ciddiyetim mi oluyor?

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ortada komik bir şey olmadığından olabilir mi? Arkadaş yardım istiyor sen bilgisayarı ile falan dalga geçiyorsun, komiklik yaptığını sanıyorsun kendince, sonra anormal olan senin gereksiz komedyenlik çaban değil de benim ciddiyetim mi oluyor?
olayı bu kadar uzatırsan tabii ki ortada komik bişi kalmaz

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, sorununuzu çözdünüz mü ? Çözdüyseniz, çözümü yazarsanız herkes bundan faydalanabilir.