Minecraft Admin360 Reloaded Plugin

ozzgurylmzz

Taş Madencisi
Ekip Çalışanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
d64c137938f4d812dd3212c5e5ee9927731b0a73.png

Minecraft Admin360 Reloaded Plugin
Herkese merhaba, bugün sizlerle Minecraft Admin360 Reloaded Plugini hakkında konuşacağız.

Nedir Bu Plugin?
Admin360 özünde /helpop komutunun gelişmiş ve daha düzgün çalışan bir halidir.
Özellikleri
- Sadece o an aktif oyuncuların isteklerini gösterir.
- Yetkili hakkında geri bildirim vermenizi sağlar.
- İstatistikleri toplar ve daha sonrasında kaç istek cevaplandığı gibi birçok istatistik hakkında bilgi edinmeyi sağlar.
-Kolay anlaşılabilir ayar dosyası vardır.
-Eklentinin %99 u düzenlenebilir.
-MySQL ve SQLite desteği var.
- Basit ve anlaşılabilirdir.

Adım 1 : Ticket (Yardım İsteği) Oluşturma (Oyuncu)
Oyuncumuzun adı Steve olsun, Steve "/ticket create [yardım isteği hakkında detaylar]" kodunu kullanarak bir ticket oluşturuyor. Oyuncunun isteği bu sayede sıraya alınıyor, böylece ondan önce yardım istemiş birinin önüne geçmiyor.

Bu esnada Steve'in yapabileceği şeyler;
-Ticket ı iptal edebilir "/ticket cancel"
-Ticket hakkında bilgi alabilir "ticket status"

Adım 2 : Ticket (Yardım İsteği) Kabul Etme & Seçme (Yetkili)
Yetkilimizin adı Alex olsun, Alex sırada bulunan yardım isteğini almak için "/ticket next" komutunu kullanabilir.

Alex'in "/ticket next" dışında yapabilecekleri;
- "/ticket list" ile bilet gönderen oyuncu listesini görebilir. "/ticket pick <k.adı>"ile listedeki oyuncunun isteğini alabilir.

Adım 3 : Ticket (Yardım İsteği) Oyuncuya Işınlanmak & Bilgi Almak (Yetkili)
Alex, Steve adlı oyuncumuzun yanına Admin360 plugini sayesinde ulaşabilir. Ancak Admin360 plugini herhangi bir sohbet desteği sağlamaz bu yüzden yetkili ve oyuncu arasındaki konuşma yine de farklı bir sohbet komutuyla, örneğin: "/msg" komutuyla olmalıdır.

Alex'in ticket kabul ettikten sonra yapabilecekleri;
-Oyuncuya "/ticket tp" komutu ile ışınlanabilir.
-Oyuncunun gönderdiği detaylar hakkında "/ticket info" ile bilgi alabilir.

Adım 4 : Ticket (Yardım İsteği) Bittikten Sonra Kapatmak (Yetkili)
Tüm işlemler bittikten sonra Alex bileti "/ticket close" komutu ile kapatabilir. Steve'in bileti tamamlandı olarak işaretlenir böylece tekrar aynı bilet üzerinden işlem yapılmaz.

Alex'in "/ticket close"dışında yapabilecekleri;
-"/ticket redirect <başka bir yetkilinin k.adı>" ile mevcut isteği başka bir yetkiliye, bakması için yönlendirebilir.
-Eğer sorunu çözemeyecek durumda ise "/ticket drop" komutu ile bileti bırakabilir.

Adım 5 : Ticket (Yardım İsteği) İçin Yetkili Hakkında Geri Bildirim Vermek(Oyuncu)

Tüm bu işlemlerden bilet kapandıktan sonra Steve'e yetkili hakkında olumlu yada olumsuz yanıt vermesi için soru sorulur. Eğer Steve "/ticket yes" komutunu kullanırsa "Creeper Şekilli Havai Fişek" oyuncunun bulunduğu konumda atılır.

Steve'in "/ticket yes" dışında yapabilecekleri.
-"/ticket no" komutu ile hizmetten memnun kalmadığını belirtebilir

Ticket Durumu Hakkında Bilgiler
In Queue :
Sırada bekliyor
In Progress : İşleme alındı
Awaiting Feedback : Geri bildirim bekliyor
Completed : Tüm işlemler tamamlandı. "/ticket history" komutu ile bilete bakılabilir.

Yetki
Oyuncunun sistem hakkında bildirim alması için gerekli olan yetki "admin360.staff.basic" dir.

Çıkış
Konumuz buraya kadardı, sizlere elimden geldiğince tüm komutları ve plugini açıklamaya çalıştım, umarım beğenmişsinizdir. Düşüncelerinizi yorum atarak belirtebilirsiniz. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Eline sağlık :kalp: