Minecraft AirDrop Skripti | En gelişmiş airdrop skripti!

Miami

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biride çıkıp şu adamın skriptlerini kullanıp Rust sunucusu açmıyor :D Mükemmel

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
hocam güzel olmuş başarılarının devamını beklerim.....

Teşekkürler.

Merhaba, Allahın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.

╔════════════════════════════════╗
★ Eleştiri Puan Cetveli ★
★ Skript Konusu: 8/10(İyi)
★ Yazılım: 6/10(Ortalamanın Üstünde)
★ İşlevsellik: 6/10(Ortalamanın Üstünde)
★ Emek: 7/10(Ortalamanın Üstünde)
★ Konu Düzeni: 6/10(Ortalamanın Üstünde)
★ Fiyat: 10/10(Mükemmel)
╚════════════════════════════════╝

Başarılı bir plugin olduğunu söylemek isterim, Fakat düz dünyada çalışmaması biraz üzdüğünü acıkça söyleyebilirim. Fakat iyi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim, bedava olması bile bunun çabası.

Puan cetvelinin açıklaması aşağıdakilere göredir.

SKRİPT Konusu: Yaptığınız inovasyonun, işlevselliğini bir kenara bırakarak. Kendinize özgün bir konu olması ve güzel bir katkıda bulunması gerekir.

Yazılım: Skript'in içine serpiştirdiğiniz o emek verdiğiniz yazılım kodları, uzunluğu ve zorluğuna verilmiş olan puan.

İşlevsellik: Bu Skript'in nerede ne zaman ve ne için kullanıldığı kendimce hesaplanıp size vermiş olduğum puandır.

Emek: Tüm yaptığınız işlemlere vermiş oldunuz vaktin bilgi paylaşımının ve uğraşın benim için puanı sonsuzdur fakat objektif olmak gerekir.

Konu Düzeni: Satış veya sunduğunuz Skript'in bu forum üzerindeki yaptığınız şekil serpiştirilmeleri vesaire. Tasarımına verdiğim puandır.

Fiyat: El emeği tabii ki de fazla ister, fakat tüketicinin gözünden her şey ucuz olmalıdır.Yaptığınız emek tüketici gözünden parayı vermeyi değer mi işte buna verdiğim puan.

Ücretsiz paylaşıldığı için bu kadar fazla eleştirinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Ve bir plugin değil "skript", bu eleştiri tarafsız yapılmadı.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Teşekkürler.

Ücretsiz paylaşıldığı için bu kadar fazla eleştirinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Ve bir plugin değil "skript", bu eleştiri tarafsız yapılmadı.

Sadece 1 kelime yazım hatası yapıldı ve bunun farkındayız düzeltildi.

INSPECTOR Team Captain
ArsyNNN

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Survival sunucular için yararlı bir skript olmuş. Bir yerden sonra oyunda yapacak bir şey kalmıyor. Bu tür rastgele olaylar (random events) ekleseler, 1.14'de raid olayı vardı sanırım o tarz şeyler, yukarıdan chest düşüyor mesela bunda. Bu tarz rastgele olaylar oyunları daha güzel yapıyor. Mesela GTA 5 Online'da sunucularda rastgele (belli bir düzeni var mı bilmiyorum) arabayla en fazla hıza ulaşana bir miktar para ve rp ödülü falan veriyordu. O tarz rastgele eventler sıkılmamak için iyi oluyor. Tabii bunların farklı varyasyonları olmalı. Sürekli tek tük eventler de sıkabilir. Güzel olmuş genel olarak. Kodu fazla inceleme fırsatım olmadı videoya ve fikre göre beğendim.

Merhaba, Allahın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.

╔════════════════════════════════╗
★ Eleştiri Puan Cetveli ★
★ Skript Konusu: 8/10(İyi)
★ Yazılım: 6/10(Ortalamanın Üstünde)
★ İşlevsellik: 6/10(Ortalamanın Üstünde)
★ Emek: 7/10(Ortalamanın Üstünde)
★ Konu Düzeni: 6/10(Ortalamanın Üstünde)
★ Fiyat: 10/10(Mükemmel)
╚════════════════════════════════╝

Başarılı bir skript olduğunu söylemek isterim, Fakat düz dünyada çalışmaması biraz üzdüğünü acıkça söyleyebilirim. Fakat iyi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim, bedava olması bile bunun çabası.

Puan cetvelinin açıklaması aşağıdakilere göredir.

SKRİPT Konusu: Yaptığınız inovasyonun, işlevselliğini bir kenara bırakarak. Kendinize özgün bir konu olması ve güzel bir katkıda bulunması gerekir.

Yazılım: Skript'in içine serpiştirdiğiniz o emek verdiğiniz yazılım kodları, uzunluğu ve zorluğuna verilmiş olan puan.

İşlevsellik: Bu Skript'in nerede ne zaman ve ne için kullanıldığı kendimce hesaplanıp size vermiş olduğum puandır.

Emek: Tüm yaptığınız işlemlere vermiş oldunuz vaktin bilgi paylaşımının ve uğraşın benim için puanı sonsuzdur fakat objektif olmak gerekir.

Konu Düzeni: Satış veya sunduğunuz Skript'in bu forum üzerindeki yaptığınız şekil serpiştirilmeleri vesaire. Tasarımına verdiğim puandır.

Fiyat: El emeği tabii ki de fazla ister, fakat tüketicinin gözünden her şey ucuz olmalıdır.Yaptığınız emek tüketici gözünden parayı vermeyi değer mi işte buna verdiğim puan.

Neden hep aynı cetvel ve açıklama? Biraz fazla ciddi ve yapmacık değil misin? Fiyat kategorisini kaldırabilirdin mesela ücretsiz bir skript sonuçta? Konuya göre yorumunu düzenlemeye bile üşenmişsin sanırım. Her konuya aynı yorumu atıp puanları mı düzenliyorsun sadece?

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Survival sunucular için yararlı bir skript olmuş. Bir yerden sonra oyunda yapacak bir şey kalmıyor. Bu tür rastgele olaylar (random events) ekleseler, 1.14'de raid olayı vardı sanırım o tarz şeyler, yukarıdan chest düşüyor mesela bunda. Bu tarz rastgele olaylar oyunları daha güzel yapıyor. Mesela GTA 5 Online'da sunucularda rastgele (belli bir düzeni var mı bilmiyorum) arabayla en fazla hıza ulaşana bir miktar para ve rp ödülü falan veriyordu. O tarz rastgele eventler sıkılmamak için iyi oluyor. Tabii bunların farklı varyasyonları olmalı. Sürekli tek tük eventler de sıkabilir. Güzel olmuş genel olarak. Kodu fazla inceleme fırsatım olmadı videoya ve fikre göre beğendim.

Neden hep aynı cetvel ve açıklama? Biraz fazla ciddi ve yapmacık değil misin? Fiyat kategorisini kaldırabilirdin mesela ücretsiz bir skript sonuçta? Konuya göre yorumunu düzenlemeye bile üşenmişsin sanırım. Her konuya aynı yorumu atıp puanları mı düzenliyorsun sadece?

Tüm eleştirilere bakarsanız en düşük puanları ücretsiz paylaşılan bir skripte verdiklerini görebilirsiniz. Tarafsız olmadıklarını biliyorum, o yüzden eleştirileri pek umrumda değil.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Cetvel üzerinden değerlendiriyoruz evet. Yapmacık olup olmadığımız hakkındaki yorumunuz her ne kadar ilgimi çekse dahi size saygı duyuyorum ve daha ayrıntılı işlemleri düzelteceğime emin olabilirsiniz bir ihtimal. Çünkü eleştirileri yaparken tek bir kişi yapmıyor ekibime sunuyorum ve ortalama 1 konuyu 5 kişi alıyor, formu bu yüzden yapıyoruz. Biri 10 puan verip diğeri 5 puan verdi ise bu puan 7 olarak düzeltiliyor ayrıca fiyat kısmı ücretsiz ise neden var konusu ise bedava olması tam puanı hak ediyor gibisinden yani iyi ki bedava yapmışsınız anlamında öngörülebilir eleştirimi eleştirdiğiniz için teşekkür ederim. LifeServerMC iyi ki varsınız ayrıca yapmacık olarak gözüktüğümüz içinde özür dilediğimizi bilmenizi isteriz.

INSPECTOR Leader TyGuardian

Son düzenleme:

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Gelen yoğun ilgi üzerine yeni bir güncelleme için çalışmalara başladım. v2 Güncellemesinin birçok aşaması tamamlandı. Bitmesine az kaldı. Öncelikle kendi sunucumda kullanmayı düşünüyorum, duruma göre satışa da koyabilirim veya ücretsiz olarak paylaşabilirim.

v2 Güncellemesi (Çok yakında!)
- AirDrop animasyonlu bir şekilde havadan düşecek.
- AirDrop düştüğünde üstünde kırmızı bir efekt olacak ve AirDrop açılana kadar efekt çıkacak.
- 2 Adet Skript ekleyeceğim birinde düşeceği yerler belirlenebilecek (istediğiniz kadar)... Birinde ise rastgele düşecek.
- Düz dünyaya uyumluluk (v3'e kayabilir.)
- Daha optimize bir kod (v3'e kayabilir.)
- Skript-yaml desteği (v3'e kayabilir.)
- AirDropun sadece istenilen bir blok üstüne düşmesi sağlanacak.
- Skript birçok dile çevrilerek spigotmc ve birçok forumda yayınlanacak.
- AirDrop artık suyun üzerine düşmeyecek. (Veya ayar eklenecek.)
- Komutlar /drop sıfırla,sandıklar daha işlevsel hale getirilecek. (Menü olabilir.)

Son düzenleme: