Minecraft alınmalı mı ?

yavuz_yaylacı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben minecraft'ı çok oynarım ve severek oynarım sizce herşeyine erişilen bir premium hesap almak mantıklı mı baktığım birkaç sitenin çoğunda 100 liraya satıyorlar sizce alınamlı mı istiyorsanız site önerebilirsiniz hatta önerseniz iyi olur

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
hiçbir siteye güvenme bence ben 10 Türk lirasına Premium almıştım 2 gün geçti çalındı. Alacaksan orijinal sitesinden al

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oynama arzuna bağlı. 250 lira gibi bir ücretle orijinal sitesinden alabilirsin. Çoğu türk sunucusu premiumsuz erişilebilir durumda. Yabancı sunucuları önce 5 liralık geçici bir hesapla deneyebilirsin, beğenirsen orijinal siteden satın alıp oynarsın.

LyPix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer Almak İstiyorsan Orijinal Siteden Satın Almanı Öneririm.Genelde Çoğu Site Hesabı Verdikten 2-3 Gün Sonra Hesap Bilgilerini vs. Değiştiriyorlar.Orijinal Alırsan Sıkıntı Yaşamazsın ama Malum Fiyatı Bizim Gibi Oyunculara Göre Pahalı Gibi Duruyor.

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben 3 yıl önce kardeşim için bir siteden her şeyi değişen bir hesap almıştım 70 lira civarında bir parayla.Hala daha kullanıyor.Ancak diğer arkadaşların da dediği gibi hiçbir zaman emin olamazsın sana tavsiyem gerçekten premium almayı istiyorsan biraz daha sabredip orjinal sitesinden alman.

yavuz_yaylacı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft kendi orjinal sitesinden alıcam fiyat belki pahalı ama para biriktirip alırsam iyi olur herkese yardım için teşekkür ederim sağolun