Tako_King

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Minecraft Araba Modu İndir

Merhaba arkadaşlar, ben Taha KAYA. Bu konumda sizlere ''Minecraft Araba Modu İndir'' adlı konumu sunacağım ve hakkında sizi bilgilendireceğim. Hadi konumuza geçelim.

1546711961312.png

Minecraft Nedir?

Minecraft bloklardan oluşan, ev vs. yapabildiğiniz bir oyundur. Bu oyun tamamen sizin hayal gücünüze dayanmaktadır. Oyunun grafikleri bence kötü fakat oyunun kendisi gayet hoş. Bloklardan oluşuyor diye kötü oyundur deyip geçmemek gerek.

Minecraft Araba Moduyla Neler Yapılabilir?

Araba modu ile Minecraft'ın eşsiz dünyasında dolaşabilir, dağları, ovaları gezebilirsiniz. Birçok farklı marka arabalarla gezebileceksiniz, tıpki gerçek hayattaki gibi. Bu arabalarla uzun yolları kısaltabileceksiniz. Örneğin: Lamborghini ile hız yapabilir, kargo arabasıyla yanınızda kendi yüklerinizi taşıyabileceksiniz!

Minecraft araba modunun içerisinde go kart, kamyon, ambulans, polis arabası, taksi, itfaiye ve daha birçok araba bulunmaktadır. Minecraft'a aşırı güzel uyarlanmış güzel bir moddur kendisi bana göre.

Nasıl indirilir?

/ 1.7.10 - 1.8 Versiyon

Nasıl Kurulur?

İlk öncelikle, yukarıda verdiğim dosyayı indiriyorsunuz.
Daha sonra, arama yerine run (çalıştır) yazıyoruz.
Açılan kısıma %appdata% yazınız
Bir klasör açılıyor burdan .minecraft klasörüne girip mods klasörünü bulup içine giriyoruz.
Daha sonra, verdiğim şeyi oraya atıyorsunuz ve bukadar.

1546713000590.png

Lamborghini görünümü.

1546713184659.png

Ne olduğunu bilmiyorum fakat bana göre kargo arabası size göre ney peki bu?

1546713406532.png

Jip, Kamyon, Mavi araç, kamyon kabini, araba kabini gibi modun bazı materyellerini görüyoruz resimde.

Mod eleştirisi; Bana göre mod güzeldi. Minecraft gibi bir oyuna yapılabilecek güzel modlardan birisi. Sizde aşağıda fikrinizi belirtmeyi unutmayın! Fakat mod da bazen buglar olabilir haberiniz olsun bende bir kaç kez arabaya binmedi fakat bu buglar bile modun güzelliğini kirletmiyor. Evet arkadaşlar bu konumuz burada sona eriyor. Umarım size yardımcı olabilmişimdir, eğer yardımcı olabildiysem konumu beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın. İyi günler!