Yardım Minecraft Arena resetleme Skript Atarmısınız

FurkanHanPvp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverimde pvp de oyuncular her oyuna giriş kmotunu kullandığında arenanın yenilenmesini isityorum (bloklar flan oluyor arenada önceki oyundan) bunu nasıl yapabiliri skriptle yapabilen varsa skript kodunu atabilirmi lütfen

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Şu eklentide istediğin özellik var fakat ücretli.

Aynı zamanda şu eklentiyi WorldEdit ile birlikte kullanarakta yapabilirsin.

Sunucuna özel arena sıfırlama eklentisi yaptırabilirsin. Fakat para vereceksen 1. eklenti daha makul duruyor.

-Edit-

Koyulan her bloğu bir süre sonra kaldırman da mümkün fakat performans konusundan pek olumlu olmayabilir. Yinede skriptini bırakıyorum.

Kod:
block physics:
    wait 10 second
    set block at event-block to air

Son düzenleme:

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Skriptle yapılırsa buglar oluşacaktır. Bunun için yukarıda ki eklentileri kullanabilirsin.

FurkanHanPvp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
CBWrapper nasıl kullanıcam / ben mesela oyuncular oyuna giriş komutunu kullandığında mesela join pvp1 yaptığımda seçtiğim arenanın yenilenmesi isitiom bunun için ne gerek heryerdeki blokların yenilenmesi değil sadece seçtiim arenanın oyuna giriş komutuyla eski haline dönmesini istiyorum

Son düzenleme:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Yenileyebilmek için eski halinin kaydedilmesi gerekiyor. Direkt /döndür yazdığında eski halini eklenti bilemeyeceği için dönderecek bir şey de ortada olmayacak. CBWrapper pluginin amacı biraz daha farklı fakat bu istek içinde kullanılabilir. Eklenti hakkında tam bir bilgim olmadığı için anlatamayacağım. YouTube üzerinde araştırma yapabilirsin. En yakın sürede eklentinin rehberini forumda bulacağından emin olabilirsin.